Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola i Michał - ocena nowy temat Niesamowite, luksusowe wnętrza i najwyższy poziom obsługi. Stale podróżujemy...
~Ola i Michał
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 września 2024

Zadowolona - ocena Dania na wysokim poziomie! Nie dość, że pyszne to jeszcze pięknie podane!...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 marca 2024

Andravel - opinia Bardzo dobra obsługa i dania. Ciemny wystrój nadaje restauracji przytulny...
~Andravel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Ewa - opinia W cafe xander bylam drugi raz. Skusila mnie oferta z gesina na sw Marcina...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Ada - opinia Miejsce niesamowite, zaskoczyła mnie muzyka live która jest podobno grana w...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2022

Mała Mi - opinia Lubię taki tajemniczy klimat lat 20-tych. W nowej jak mi się wydaje...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Gość - opinia Niesamowite miejsce na kulinarnej mapie trójmiasta. Smaczne, ciekawie...
~Gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Casa Marcin - opinia Wybrałem się na kolację urodzinową i to był strzał w 10! Tatar z troci...
~Casa Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

DS - opinia Wystrój menu miejsce - wszystko w punkt! Serdecznie polecam !
~DS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Vladislav - opinia Polecam z całego serca, spędzając weekend w Trójmieście żadne miejsce nie...
~Vladislav
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Sara - opinia 6 * na 5 mozliwych byloby za malo ! Wspaniala, mila pomocna i profesjonalna...
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Gość - opinia Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie pełni pasji. Przepyszne jedzenie ,...
~Gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Darek - opinia Mega miejsce,szczena opada oo wejściu. Bardzo dobre menu,bez udziwnień, super...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Łukasz - opinia Przestronna restauracja z bogato udekorowanym wnętrzem, to miejsce ma swój...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

EA - opinia Świetne miejsce z klimatem w którym każdy znajdzie coś dla siebie ️ Będąc...
~EA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Iga - opinia Wbrew ogólnie przyjętym opiniom, że restauracje hotelowe są drogie i mają...
~Iga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

MM - opinia Piątkowy wieczór spędziliśmy z najbliższymi w Restauracji Cafe Xander. Dania...
~MM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Paul Lato - opinia Dawno na mapie Trójmiasta nie było tak eleganckiej z pięknym wnętrzem...
~Paul Lato
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Mundek - opinia wątek zamknięty Bardzo ciekawe i różnorodne menu. Nieoczywiste połączenia smaków przenoszą...
~Mundek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2022

Marlon - opinia wątek zamknięty Znów zażyczyła sobie na urodziny masaż Kobido i ponownie dostała go ode mnie...
~Marlon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry