Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena i Ela - ocena nowy temat Polecam sandacz z sosem z trawy cytrynowej i do tego piękne widoki
~Bożena i Ela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

Sława@Julia - ocena Właśnie odbyło się tam nasze spotkanie po XX latach zakończenia studiów....
~Sława@Julia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

Sława@Julia - ocena Właśnie odbyło się tam nasze spotkanie po XX latach zakończenia studiów....
~Sława@Julia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

Iwona - ocena Trzykrotnie byliśmy gośćmi Restauracji Filharmonia w ramach oferty Groupon /...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Kamila - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce gorąco polecam
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

jk - opinia wątek zamknięty Umieszczenie Filharmonii w rankingu najlepszych restauracji to jakaś pomyłka....
~jk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 grudnia 2019

Redaktor który ten artykuł napisał nie ma pojecia wątek zamknięty Fatalna kuchnia.Pomimo potencjału niewykorzystane miejsce.Nie polecam tak...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Poza sezonem zdecydowanie na NIE wątek zamknięty A ja wybrałam się z mężem poza sezonem (luty), w środku tygodnia i srodze się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

niesamowite miejsce wątek zamknięty Byliśmy ostatnio na obiedzie, dania przepyszne, obsługa na bardzo wysokim...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Dania wielkości przystawek. wątek zamknięty Wielkość serwowanych potraw to jakaś kpina. Zupa za 18zł podana w talerzu o...
~Pioter
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Mega słabo. ... wątek zamknięty Ceny z księżyca, porcje mikroskopijne. Filet z ryby zalany przesolonym sosem...
~D
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Opinia wątek zamknięty Mimo nawału pracy (wszystkie sale wypełnione gośćmi czas Komunii Świętych)...
~Jolanta Lelińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Rewelacyjne miejsce . wątek zamknięty Mielismy wypić tylko lampkę wina o którym kelner opowiedział nam ciekawą...
~Sylwester z Oslo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Studenckie Forum Business Centre Club wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za wypożyczenie warników na wydarzenie Inteligencja...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Przyjemnie :) wątek zamknięty Smaczne jedzenie, dobra atmosfera, miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Na pewno...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Byłem pierwszy raz i się nie zawiodłem. Wspaniała atmosfera i przemiła...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Świetna restauracja, wspaniała atmosfera, super obsługa i przepyszne...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Spotkanie z przyjaciółmi wątek zamknięty Byliśmy ostatnio z przyjaciółmi przed koncertem na obiado-kolacji, jestem...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Świetne miejsce, rewelacyjna obsługa i pyszne jedzenie wątek zamknięty Bardzo pozytywne odczucia. Kelnerzy super. Świetnie znali menu i genialnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Restauracja Filharmonia Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam restauracji Filharmonia na Olowiance. Ceny wysokie nie adekwatne...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

69

wątków

do góry