Restauracja Malika

Restauracje Inne sklepy

Gdynia, Armii Krajowej 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rozczarowanie - niestety wątek zamknięty najpierw przy okazji spaceru zauważyliśmy nową restaurację Malika, później...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Zachwycające i nieznane smaki... wątek zamknięty Dwa dni wcześniej w Dzienniku Bałtyckim przeczytałam wywiad z P. Maliką i...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

MALIKA SKRADŁA MOJE SERCE wątek zamknięty Jestem zauroczona tym miejscem! To była moja pierwsza wizyta i z pewnością...
~Kaede
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Przesympatycznie i przepysznie wątek zamknięty Byliśmy w Malice po raz pierwszy i to całą rodzinką - ja, mąż i dwójka...
~MBJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

trochę musieliśmy czekać na takie smaki w trójmieście wątek zamknięty Tajine z jagnięciną, batatem i daktylami cudo podobały mi się przechodzące...
~rEne
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Ciekawe miejsce i dobre jedzenie wątek zamknięty Malika to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, gdzie jedzenie jest naprawdę...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Jestem zachwycona wystrojem, jedzeniem i klimatem, dawno nie byłam w miejscu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Zniesmaczona wątek zamknięty Jestem zniesmaczona tą restauracją. Czekaliśmy 1,20 h na potrawy, które...
~Justyna
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Wrócimy! wątek zamknięty Odwiedziłam Malikę dwukrotnie, za każdym razem w towarzystwie innej osoby....
~Katasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Świetna oryginalna kuchnia wątek zamknięty Przeczytałam poprzednie opinie i mam wrażenie, że byliśmy w różnych...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Przykre doznanie wątek zamknięty Wraz zrodziną i znajomymi postanowiłem odwiedzieć Moalike, i bardzo się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Szału nie ma. wątek zamknięty Wraz z koleżanką nie mogłam doczekać się wizyty w tej restauracji....
~IZA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

smakowicie wątek zamknięty Restaurację odwiedziłam razem z mężem. Zrobiliśmy sobie "podróż" po różnych...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Miła odmiana. wątek zamknięty Do Maliki zabrała mnie ze sobą przyjaciółka, wcześniej byłyśmy w łysej...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Łukasz - opinia wątek zamknięty Smaki które serwuje Malika znamy z naszych podróży po Maroku podczas których...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

super miejsce wątek zamknięty Byłam dzisiaj w tej restauracji, miłe wnętrze sprawia, ze ma się ochotę...
~Alex
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry