Widok

Rumianki #2

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, widzę, że wątek się "udał" więc zakładam nowy bo tam już jest ponad 100 :)
ja od rana źle się czuję, bolą mnie plecy, spać mi się chce, chyba muszę odpocząć, a jeszcze w pracy cięzki dzień..zbliża się koniec roku więc dzieciaki chcą wszystko poprawiać i uzupełniać...ech..
a jak wam dzień minął?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uciekam, milego dnia kolezanki :0 Ha weekend sie zaczął :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stało sie teraz dzidzia jak narazie rozwija sie prawidłowo :) Ja nie chciałam brac leków poniewaz jak poszłam do lekarza pierwszy raz na poczatku staran to zapisał mi takie leki ze mało jak facet po nich nie wygladałm,oczywiście nadprogramowe kg pozostały i dopiero po ciąży zaczne z nimi coś robic :) narazie musze poczekac :P weekend sie zaczoł a ja zero planów :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej laski :) zrobiła test - dzięki Bogu negatywny :) dzięki Bogu dlatego, że zostaję jednak w pracy, a gdybym byla w ciąży to nie dosałabym umowy.... po tygodniu test już by ciążę wykrył prawda?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oleńka_21 ale się sfilmowałaś :) ja na test po tygodniu bym nie liczyła,ale tez nie masz sie co wkręcać bo jeszcze Ci sie @ spózni i co ? hehe bedzie ok pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że się sfilowałam, ale gdyby to się teraz stało to załamka!!! :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam na wieczorek :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej oleńka ja właśnie mykam na wieczorny spacerek :) Jakoś tak nie mam ochoty siedziec w domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tej godzinie na spacerek :)? ja już po kąpieli :)
no i postanowilam od jutra sie odchudzac:D

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja tam sie narazie nie odchudzam,a Ty z tego co mi sie wydaje nie bardzo masz z czego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj mam, uwierz :) mam 159cm wzrostu i ważę 60 kg :P a jeszcze 2 lata temu to bylo 55 :)poza tym zle się czuję z "boczkami".... :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, może którejś z Was się spodobają moje balerinki :) http://forum.trojmiasto.pl/Balerinki-na-wiosnelato-t161410,1,16.html?hl=balerinki#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam po weekendzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez witam, po 3 dniowym weekendzie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej kobietki :) jakmija dzień ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po 2,5 dniowym ;) i znow w praaacy... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mija mija, jak poniedzialek... byleby do piatku....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzisiaj powiem to samo :P bo czekam na lubego który ma być w pt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byle do weekendu. Jej jak my wszystkie kochamy swoje prace :P ( te pracujace ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
watek upadl z hukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jakoś coraz mniej Nas sie tu pojawia :/ dziwne to :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (14 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry