Widok

Rumianki #2

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, widzę, że wątek się "udał" więc zakładam nowy bo tam już jest ponad 100 :)
ja od rana źle się czuję, bolą mnie plecy, spać mi się chce, chyba muszę odpocząć, a jeszcze w pracy cięzki dzień..zbliża się koniec roku więc dzieciaki chcą wszystko poprawiać i uzupełniać...ech..
a jak wam dzień minął?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czas podkrecic troche :D
No to dziewczynki temacikiem rzuccie ;p ja sie dolacze ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niee no dzis chyba nic z tego nie bedzie. Jakis taki dzien widac. Dziewczyny pouciekaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda,szkoda,ale każda chyba dołuje ta pogoda :/ mnie normalnie jakoś tak spac sie chce i roztrzepana jestem dzisiaj wyjatkowo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien taki slaby jakos, nic sie nie chce. Mnie dzis czeka przesadzanie kwiatkow, to troszke odzyje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wracam w sumie do pustego domu i smutno, nooo chyba ze sie na aerobic wybiore :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narazie dziewczyny :) Milego popoludnia. Cos nam dzis nie sprzyjala aura ;) Rozmowa sie nie kleila. Trudno , jutro bedzie lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny :) podbijam na wieczorek bo coś rzeczywiście nam ostatnio nie idzie...pogoda jest koszmarna :/ 11 maja jutro, a tu deszcz i 10stopni :/... jutro mam wypad z pracy z okazji święta szkoły takze milo bedzie mam nadzieje. uszylam sobie sliczna sukienke,ale chyba ze wzgledu na pogode nie bedzie mi dane jej ubrac..ech... a co was?jak dzien minal?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj i pogoda znowu od rana taka ze chyba depresji sie nabawie. No kto to widzial, oplowa maja a tu takie cus... ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez masakra jakas, a juz za tydzien konczy mi sie macierzynski i chciaam posacerowac z córa po janowie:) chociaz troche a tak siedzimy w domu
a mialobyc17st
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo . Poggoda na fajny film albo ksiazke :) albo zabawy z Dzidzia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze ktoras z Was chodzi do Hali sportowej na aerobic?
Ktore zajecia sa najciekawsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam na fat burner i niezbyt;/ malo miejsca i w ogole takie ogolne te cwiczenia, zastanawiam sie nad ABT?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ja chodzę- no moze teraz rzadziej, bo matura
na tym polega fat burner- te cwiczenia sa ogolne
ABT jest fajne- w sumie zalezy czego oczekujesz od zajec
mnie sie bardzo podoba aerobox i plaski brzuch (ale to dlatego ze musze go zgubic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe mam pjecie,ze ogolne,ale myslalam ze nie az tak ;p
dlatego chce pochodzic sobie na rozne,ale chyba ABT jest niezle. Tylko ,ze na Hali troche malo miejsca no nie?
Duzo babek chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje- duzo babek, ale to tez zalezy od dnia i godziny, w piatek jest malo kobiet, ale wtedy nie prowadzi Kasia (chyba tak ma na imie ta dziewczyna)
z drugiej strony za wiele tego typu zajec z Rumi nie ma wiec duzo ludzi
a wybor zajec musisz przyznac spory, nie?
ach juz tesknie do cwiczen, zwlaszcza ze pogoda nie rozpieszcza i nawet na spacer sie nie chce wyjsc :(
nie wiesz jak to bedzie tam na fitnessie od wrzesnia?byly juz jakies informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj Kasia sie smiala, ze do wrzesnia nas nauczy ukladu i od wrzesnia same bedziemy cwiczyc ;) Ale nic konkretnego nie mowila.
Wiem, ze w gimnazjum nr 4 jest aerobic, taki wycisk,ze ho hooo i wszystkie partie ciala i nogi i brzuszek ;p ;)
No,ale teraz probuje Hale. Zobaczymy... ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzilam na Batorego, ale przenioslam sie wlasnie na hale, dla mnie osobiscie lepiej tu.
no ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje :)
najwazniejsze ze sa efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo ja z kolei po tym wczorajszym to zdecydowanie na Batorego wole. Przede wszystkim ze wzgledu na rodzaj cwiczen i swobode ruchu :)))
Z tym, ze porownanie mam po fat burner tylko,a to nie dla mnie. Wole konkrety ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja śmigałam jeszcze w grudniu i na początku stycznia na siłownie tu do CH Abraham :) i szczerze polecam,trener w miare sympatyczny,zawsze jakiś tam plan cwiczeń układa wiec nie jest tragicznie,nawału kobitek nie ma, wiec nie jest tragicznie a najlepsze jest to ze jedynym facetem jest trener :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi wyobrazam sobie mine Meza na wiesc ze mam trenera :) hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry