Widok

Rumianki #2

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, widzę, że wątek się "udał" więc zakładam nowy bo tam już jest ponad 100 :)
ja od rana źle się czuję, bolą mnie plecy, spać mi się chce, chyba muszę odpocząć, a jeszcze w pracy cięzki dzień..zbliża się koniec roku więc dzieciaki chcą wszystko poprawiać i uzupełniać...ech..
a jak wam dzień minął?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natalia odpisałam Ci na miala bo to chyba Ty do mnie pisałaś prawda? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agoosiaa ale zes nas pocieszyla :P

makuszka daj znac co i jak :0 czy sie zdzwonilas, czy sie udalo etc. ;)

JA kilka razy robilam paznokcie,ale generalnie jestem zwolenniczka(moj Mąż tym bardziej wiec... ;)) naturalnych ,zadbanych pazurków, takze niestety tez nie pomoge :( |Przed Ślubem zrobiłam u kolezanki, robi fajnie,ale drogo;/ w tym salonie(czy czyms ;p) kolo przychodni w Janowie(ja mialam rabacik)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem. Moja malutka zasnęła i mogę zjeść śniadanie :)
A pogoda ma być taka przynajmniej do jutra - za to na południu jest +20 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeden raz w zyciu skorzystalam z "uslugi" robienia paznokci - dzien przed slubem. Nie chcialam zadnych tipsow, zeli i czy akryli. Na moich zapuszczonych pazurach chcialam poprostu frencza. I zrobili mi pieknego, wygladal slicznie, tak delikatnie, mniam mniam.
To bylo w salonie Scarlett na Chylońskiej w Rumi a Pani nazywa sie Dorota ale nie wiem czy nadal ten salon tam jest lub czy Pani Dorota tam jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc kobietki :) Daria_P widze ze ładnie na Ciebie stan blogosławiny działa :) dziewczyny chcialam sie zapytac mozecie polecic kogoś z rumi kto robi w miare nie drogo a ładnie pazury :) bo moje naturalne to juz jak kupa wygladaja :) hehe a tak w ogole ta pogoda jest straszna, ja tez liczyłam na Maj i niestety sie chyba przeliczyłam :( miłego poranka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wooolne?!
Jej ale masz fajnie :P
No ja w sumie jutro do 13 posiedze i do fryzjera i w ogole, tez bede miala dobrze :P a co mi tam :P, ale dopiero po 13 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzie kilka mlodych osob, nie wiem ile dokladnie bo jednak nie wnikalam az tak,ale z moich znajomych we 3 na pewno jedziemy i bedzie naprawde faaajnie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisalam na maila :) Licze,ze bedzie naprawde "fajnie" niezwykle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ru.mink@ myslalam o Twoim wyjezdzie do Czestochowy, pisalas ze jedziecie autokarem, ale to jakis zorganizowany wyjazd? nie wiem, z parafii? Dlugo sie jedzie? Nocujecie gdzies? Jak chcesz to napisz na maila - mam w profilu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
samopoczucie OK, z kazda godzina lepsze bo jutro mam wolne!!! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo... nareszcie!
A po mnie dziś Mąż wpadnie :) juppi!
i wyjde z pracy szybciej(mam nadz.) bo zarobionych nadgodzinach :) To samo jutro :D

No to spocznij ;)
Jak samopoczucie poza nastawieniem do pogody :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obecna!
obrobilam sie z papierami, zawsze z rana zapiernicz bo kazdy klient chce na szybko wiedziec co i jak z wczoraj i nocy. No ale juz spokoj.
Obrzydliwie za oknem, patrzec tylko kiedy zacznie padac a ja parasolki nie wzielam, bu :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cicho tu dzisiaj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc kolezankom :)
makuszka a Ty gdzie? tak pilnie pracujesz? no halo!\
Meldowac mi sie tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczynki:)
Powiedzcie mi co to za maj, ze za oknem tak ponuro?? Az sie wstawac nie chce:(Miałam nadzieje, ze jak maj przyjdzie to i pogoda sie porawi, a tu nic....
Ja juz w pracy siedze i staram sie zabraz za cos pożytecznego. Wczoraj wieczorem wzielo mnie na pieczenie bułeczek maslanych... a dodam ze ja nienawidze piec - chyba ta ciaza tak dziwnie na mnie działa... Dzis ide do lekarza i oczywiscie juz sie stresuje.... ciekawe czy dowiem sie czy chlopczyk czy dziewczynka:)
Pozdrawiam Was cieplutko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki polecam informowac na koncu watku ze zakladany jest nowy watek :)
Bedzie latwiej ... gdybym z nudow nie przegladala postow to bym nawet nie wiedziala ze sobie tu piszecie :P
Mi dzionek minol nudnooo i strasznie juz mi sie dni dluza ...
mialam przez pol dnia skurcze ale ucichly ajuz sie ludzilam ze pojade do szpitala ...
Milej Nocki Rumianki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie śpię i chyba szybko nie zasnę.... też może coś obejrzę, ale chyba nic nie ma.. a jak Ty sie paula czujesz?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olenka ja wrociłam właśnie ze spacerku i wodze ze u Nas wszystkie juz chyba spia :) a ja posiedze jeszcze przed tv i tez lulu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy okazji na nk może zerknę bo coś mnie tam ostatnio nie było... :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he a ja jednak nie idę :P nie chce mi się d...ruszyć... :P przyjaciel z pracy dał mi filmy, posiedzę z mężem i pooglądamy :)
a wy w ogóle jakie plany na dziś? i co powiecie na spotkanko na żywo za jakiś czas :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (20 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry