Widok

Rumianki #2

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, widzę, że wątek się "udał" więc zakładam nowy bo tam już jest ponad 100 :)
ja od rana źle się czuję, bolą mnie plecy, spać mi się chce, chyba muszę odpocząć, a jeszcze w pracy cięzki dzień..zbliża się koniec roku więc dzieciaki chcą wszystko poprawiać i uzupełniać...ech..
a jak wam dzień minął?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paula2411
a jakie sa ceny w abrahamie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe :) trener niestety nie za przystojny wiec raczej maz nie czuł by sie zagrozony. Monika z tego co pamitam to jest tak ze karnet 5 wejść kosztuje 55zł, taki nieograniczona ilośc 110/100 na miesiąc i jest jeszcze taski który ma 10 wejść ale on właśnie nie wiem czy kosztuje sto czy 110 bo taka róznica cenowa miedzy tymi dwoma 10zł,hehe a ja zawsze kupowałam co 1,5 tyg ten za 55 bo lubiłam sobie wykreślać to ile razy byłam :) zaraz znajde ich stronke to Wam wstawie link :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.17fitclub.pl/5201.html to jest adres :) a widze ze Pan nawet ceny podniósł ze 110 na 120 :P ale naprawde atmosfera jest super,i z tego co sie orientuje mozna nawet dzieciaczka zabrac,jak sie nie ma co z nim zrobic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pochwale sie 8maja2010 urodzilam coreczke 57cm i 3850g :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natalia moje ogromne gratulacje :) w końcu się doczekałaś :) jak córcia ma na imię, jeśłi można spytac?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha, jak cos to piszę, że zakładam nowy wątek więc zapraszam tam :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry