Widok

Rumianki #2

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, widzę, że wątek się "udał" więc zakładam nowy bo tam już jest ponad 100 :)
ja od rana źle się czuję, bolą mnie plecy, spać mi się chce, chyba muszę odpocząć, a jeszcze w pracy cięzki dzień..zbliża się koniec roku więc dzieciaki chcą wszystko poprawiać i uzupełniać...ech..
a jak wam dzień minął?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja sobie niestety dopiero po porodzie w ten sposób humor poprawie :) a teraz pozostaje być ze wszystkim ostrożnym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pogoda niby ładna, a jednak zimno... ja tak sobie myślę, czy nie iść sobie na solarium,żeby poprawić sobie humor i samopoczucie :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem :)
my dziś po spacerku, ale małej dziś się wiatr nie podobał i z płaczem wróciłyśmy do domu. A w domu jak ręką odjął, uśmiechnięta i radosna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Paula :* no właśnie siedzę sobie przy komputerku, zaraz chyba pójdę zrobić sobie herbatkę i położę się do łózeczka, z kompem na kolanach oczywiście :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja się melduje w nowym wątku,oleńko odpocznij sobie troszeczke :) miłego popołudnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry