Widok

Ryba w diecie niemowlaka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hey.
Już w 6 miesiącu do diety niemowlaka 2 razy w tygodniu zamiast mięsa można wprowadzić rybę. Poproszę o pomoc mam, które karmią już swoje szkraby rybą. Jaka to ma być ryba i jak ją przyrządzają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja podałam mojej córci gotowe danie ze słoiczka. firma gerber wypuściła ostatnio nowość: ryba po grecku z jarzynkami. na etykiecie napisane jest, że to łosoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj szkrab gotowych słoiczków nie jadał, dania rybne polegały na tym, iz gotowałam zypkę rybną ze świeżo złowionych ryb przez teścia (rybki słodkowodne) oraz od rybaków (słonowodne).

Potem wprowadziłam rybkę gotowaną na parze, albo w specjalnym pojemniku w mikrofali.

Zdecydownie nie polecam filetów kupownych w hipermarketach, zwłaszcza pangi. Ostatnio oglądałam program w tv na temat rybek znajdujących sie w wielkich sklepach. Rybki te są w miare dobre dla dorosłych ale dzieci ja bym tym nie futrowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panga to w ogóle świństwo. Wystarczy poczytać na temat jej hodowli.
"rz" - to długa historia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój też póki co dostawał tego gerbera. Sama raz przyrządziłam dorsza, ale jakoś nie bardzo ufam sobie, że wyskubałam wszystkie ości..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio dałam synkowi rybkę z kluseczkami HIPP BARDZO SMACZNA
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pieklam mojemu synkowi rybe w folii w piekarniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja ryby nie chce jesc ze słoiczka

a jakie ryby moge jej przyządzic?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno łososia ma sporo kwasow omega
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja swojej córci ugotowałam rybkę (dorsza), potem dołożyłam warzywka różne i ziemniaczka, jadła, że hoho :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne są rybki w słoiczkach, np. po grecku z jarzynkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gotuję zupę rybną (pstrąg albo łosoś).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry