Widok

SONDOWANIE OKA u niemowlaka / zatkane kanaliki lzowe - GDZIE W GDANSKU?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko ma miec wykonany zabieg sondowania oka (zatkane kanaliki lzowe). Dziecko ma pol roczku. Prosze o opinie mamy, ktore musialy tez zdecydowac sie na taki zabieg - gdzie go robilyscie i jaki lekarz wykonywal zabieg? Kogo polecacie? W jakim wieku bylo dziecko? PILNE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie nie zdecydowałam na ten zabieg wogóle,za bardzo sie bałam.
Stał sie cud i jak mała miała rok około dostała paskudnego zapalenia ,antybiotyk w kroplach no i przeszło jej wszystko!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za odp! Czy ktos moze robil zabieg w PERFECT MEDICA w Oliwie na Tetmajera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A byc moze ktos zna lekarza okuliste, ktory wykonuje takie zabiegi w szpitalu na Zaspie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córcia miała zapchane kanaliki masowałam oczka i przeszło , bałam sie tego zabiegu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy to przechodzili. Nie pamiętam ile syn miał miesięcy ale chyba coś koło 6? W szpitalu na Zaspie. Pytali się czy zostanę w pokoju, mimo że zabieg za parawanem ja wyszłam bo wiem że jak zaczął płakać podbiegła bym od razu. Zabieg trwał wieczność według mnie, ale według zegarka coś koło 5-10m może nawet mniej. Dziecko szybko się uspokoiło po tym. Nie takie straszne jak się wydaje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tea: dzieki. Czy mozesz podac ile czekaliscie na zabieg na Zaspie? Czy trzeba miec skierowanie od pediatry? Jaki lekarz wykonywal zabieg?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop Hop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam skierowanie od okulisty ze szpitala na zaspie, zabiegi robią tam raz w tygodniu nie trzeba się umawiać, idziesz czekasz w kolejce i załatwione. Przed nami była 2 dzieciaczków.
Możliwe że starczy od pediatry, ale nie wiem dokładnie.
Myśmy wtedy byli ponad tydzień na :wakacjach" na oddziale pediatrycznym i tam wezwali do małego dodatkowo okulistę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętam że wcześniej okulistka kazała mi zakraplać czymś oko przez 2 tyg i wtedy na zabieg
Nie wiem czy to nie było obowiązkowe przed sądowaniem oka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek miał zabieg jak miał pół roczku, kanalik był tak zapchany, że nie było szans by sam się "odepchał".Zabieg był robiony w Perfrct Medice w Oliwie i bodajże u dr Koberdy (musiałabym luknąć w dokumenty) trwało to chwilkę na szczęście krzyku nie slyszeliśmy bo zostaliśmy w osobnym pokoiku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek miał zabieg na Zaspie, wcześniej była konsultacja u ich okulisty w przychodni i później umówienie terminu na zabieg (trzeba miec skierowanie do szpitala).

zabieg pod narkozą (daja jej bardzo niewiele) , dziecko było uśpione doslownie na pare minut.

nie moglam byc z dzieckiem w czasie zabiegu na sali.

nie ma sie czego bac, wszystkie znajome mi dzieci ktore mialy taki zabieg przeszly go bez problemu.

nazwisk lekarzy nie pamietam, ale i tak nie ma to znaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki! Rozumiem, ze wszystkie operacje udane za pierwszym razem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas niestety nie. Mały ma jakiś "dziwny" kanalik i lekarka powiedziała że do końca nie dało się go przetkać, ale i tak poprawa była ogromna. Dopiero dzisiaj znowu coś mu się tam dzieje znowu, ale to niekoniecznie jest spowodowane zatkanym kanalikiem.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspolczuje... Dzieki za info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My juz po zabiegu, wiec relacjonuje dla kolejnych zainteresowanych: Dr Koberda zalecila zabieg *wizyta prywatna 150 zl* ale wykonuje tylko prywatnie w Oliwie za 550 zl. Skonsultowalismy jeszcze z jednym lekazem i udalismy sie na Zaspe. Na Zaspie wykonuja zabiegi co tydzien w srode miedzy 8 a 10 rano. Nie trzeba sie wczesniej umawiac, tylko od razu do gabinetu zabiegowego. Nie bylo zadnych kolejek, przyszlismy do szpitala i 5 minut pozniej bylo po wszystkim... Dziecko nawet nie plakalo :) Zabieg trwa minutke i oczko zdrowe :) Polecam Szpital na Zaspie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy skierowanie od pediatry starczy? Rozumiem że jak będę je mieć to w ciemno we środę mogę jechać na zaspę na sondowanie ?w jakich godzinach wykonują te zabiegi? Dziękuje za informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy miałaś skierowanie? Bo my też byliśmy u Pani Doktor, stosowalismy masaże i krople przez chwilę było dobrze ale znowu powróciło.. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za bzdura, w dodatku odpowiadacie na wątek dość stary....

Na zaspe zawsze musisz się umówić, nie ma tak że idziesz z buta rano i ci zrobią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz mieć skierowanie może być od pediatry ale przyjmują tylko skierowania z nfz nie te prywatne . Teraz robią zapisy czeka się ok 2-3 mc. Zabiegi są 1 w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zaspie sondowania nie robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie robią.? Jestem umówiona na termin sondowania wiec nie wiem skąd taka informacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry