Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J7uttrrtu - ocena Ta szkoła nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Tam panuje zasada "dzieci i ryby...
~J7uttrrtu
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Rodzic - opinia Tragiczny poziom nauczania, o treningach też nie mam nic dobrego do...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

tttt - opinia Brak słów. Poziom zamiatania pod dywan, manipulacji i ignorowania problemów...
~tttt
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Merkuriusz - opinia wątek zamknięty Z tymi pochwałami to bym nie przesadzał .... Szkoła nie ma...
~Merkuriusz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

MY - opinia wątek zamknięty Szkoła... super !!!, mój syn K. chodził do tej szkoły , zawiera cała esencję...
~MY
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

moja szkoła wątek zamknięty Bardzo dobry pomysł, by pozyskać nowych uczniów należy być widocznym. Pewnie...
~...oman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Extra szkoła! wątek zamknięty "Przykład jak "dobra zmiana" potrafi w ciągu trzech lat zniszczyć 70 letni...
~Tata absolwenta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Super szkoła wątek zamknięty Super szkoła Ledbim rewelacja.Co za wspaniały pomysł.Wszystkie informacje na...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Najlepsza szkoła!!!!!!!! wątek zamknięty Jak czytam te bzdury poniżej to mnie krew zalewa. W ciągu 2 lat ta szkoła...
~Bożena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Porażka wątek zamknięty Przykład jak "dobra zmiana" potrafi w ciągu trzech lat zniszczyć 70 letni...
~k.j.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Sportowo żenada wątek zamknięty Po zmianie dyrektora zrobiła się tragedia. Gdyby nie rodzice to nic by się...
~gmail
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Raczej nie polecam wątek zamknięty Szkoła nie jest przygotowana na przyjęcie sześciolatków powyżej zerówki.W I...
~Rozczarowana
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Od Ajnasza do Kajfasza wątek zamknięty Szkoła z klasami sportowymi, a tu najpierw obiecanki cacanki a potem totalny...
~gg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Szkoła niestety jak za PRL-u wątek zamknięty nikt nic nie wie kto gdzie i co bo po co przyzwyczajać rodzica...
~Merkuriusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

mam mieszane uczucia wątek zamknięty Niby szkoła sportowa,ale nauczyciele chyba o tym zapominają.Moje dziecko nie...
~kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam tą placówkę i nie żałuję że posłałam tu dziecko. Atmosfera klasy,...
~matka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2014

niestety wątek zamknięty Szkoła dość fajna, miłe panie, dobra atmosfera natomiast zajęć na lodowisku...
~kk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

super szkoła wątek zamknięty Moje dziecko jeździ na łyżwach,miałam możliwość obserwacji pracy nauczycieli...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry