Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gimnazjum nr 11 wątek zamknięty Jestem byłą uczennicą tej szkoły. Poszłam tam z wielkiej łaski, po tym jak...
~absolw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

To nie szkoła to kołchoz wątek zamknięty Jestem uczennicą tej szkoły, żałuję że do niej poszłam mówiono mi że tak...
~ktos
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Gimnazja wątek zamknięty Ludzie jak coś piszecie to konkretnie o której szkole. Powstają tu bzdury....
~Karol Wieczorek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Gimnazjum nr 11 w Gdyni wątek zamknięty Chciałabym zabrać głos w sprawie informacji wypisywanych na temat...
~Marianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Szkoła-zalezy dla kogo wątek zamknięty Poszedłem do niej , ponieważ zabrakło mi z 3 p. do znacznie lepszego...
~Uczeń
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

moja opinia wątek zamknięty Prawie wszyscy nauczyciele przychodzili na lekcje z wielką łaską, nie...
~była uczennica
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

ja - opinia wątek zamknięty Nie wierzcie w to co piszą. W tej szkole nie jest wcale tak, jak wszyscy...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

................. wątek zamknięty Obecnie uczęszczam do drugiej klasy gim. nr 11. Uważam, że inni nie uczciwie...
~uczennica gim 11
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Gimnazjum nr11 wątek zamknięty Nie warto tam iść. Jak ktoś chce tam dać swoje dziecko to nie radze!!...
Uczennica
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Dobra szkoła wątek zamknięty Szkoła, jak to szkoła uczyć się trzeba, ale jak ktoś pisze o piciu, paleniu...
~11 extra
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

ODRADZAM wątek zamknięty odradzam WSZYSTKIM te szkole, ciagle bijatyki, wyzwiska, zero reakcji od...
~nie wazne
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2011

... wątek zamknięty Od kiedy w gimnazjum jest nowa p.dyrektor to ta szkola nie jest podobna do...
~K
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

szkola wątek zamknięty szkola jest fajna nie mozna nazekac na nia ale niektorzy nauczyciele w tej...
~nie powiem
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

moja prawda wątek zamknięty sala informatyczna nie ma wystarczającego osprzetu w wielu salach sa dziury...
~uczennica
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

moja opinia wątek zamknięty tylko uciekać z tej szkoły
~kamila
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

źle wątek zamknięty nie jest dobra ta szkoła. Uczniowie moga tam zrobic krzywde...
~Alll
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

dzieci sa najstraszniejsze z calego gdanska wątek zamknięty to gimnazjum jest straszne dzieciaki wyzywaja szkanuja nauczyciele krzycza...
~kamilaz tej szkoly
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

17

wątków

do góry