Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PSS Niedźwiednik wątek zamknięty Jestem świeżo po transferze dziecka ze szkoły państwowej. I dziecko, i ja...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Odradzam ! wątek zamknięty Odradzam zapisanie dziecka do tej placówki . Szkoła mieści się w starych...
~Rodzic
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty skończyłem tę podstawówkę dawno temu i moge powiedzieć że poziom nauczania w...
~absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

kameralna przyjazna szkoła wątek zamknięty Ja polecam szkołę z czystym sumieniem. Wysoki poziom, indywidualizacja...
~krych
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

rodzic wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ta szkole. Moje dzieci uczeszczaja do tej szkoly...
~Anonim
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Wszelkie zapewnienia o dabałości o ucznia, indywiadualnym podejściu do...
~ANONIM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Najlepsze lata mojego życia wątek zamknięty Szkołę skończyłem trzy lata temu, ale w dalszym ciągu powracam do niej...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty bardzo dobra szkoła super nauczyciele z pasją kameralnie wsród...
~buaaacz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

:) wątek zamknięty Nie wiem skąd biorą sie tekie złe opinie. Według mnie szkoła jest bardzo...
~absolwent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

bez zachwytów wątek zamknięty szkoła ciut powyżej przeciętnej. Na plus: - szkoła mała, kameralna, - małe...
~mi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

30

wątków

do góry