Sabai Jai

Salony masażu

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 9/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - opinia wątek zamknięty To jest to czego szukałam od dawna. Nie jakieś tam mizianie tylko prawdziwy...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Od tej pory stały klient - opinia wątek zamknięty Kiedyś weekendy spędzałem dyskotekowo. Na urodziny otrzymałem zaproszenie do...
~Od tej pory stały klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Mistrzostwo wątek zamknięty W życiu nie przeżyłam czegoś tak fantastycznego. Dostaliśmy z mężem prezent i...
~Małgorzata Majewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Polecamy wątek zamknięty Uwielbiamy to miejsce. Masażystki są przemiłe i (to najważniejsze) wykonują...
~Ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Coś się zmieniło wątek zamknięty Kiedyś panie z recepcji były pomocne i fachowe. Teraz dziewczyny nic nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Doskonały relaks wątek zamknięty Wszystko na poziomie. Na 6. Gratulacje dla właściciela. Stworzył doskonały...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

wzorowa obsługa - świetne podejście do klienta wątek zamknięty Dziękuję za wzorową obsługę i za jakość masażu na najwyższym poziomie. Na...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Nie przepadam, za mocniejszymi masażami, dlatego wybrałam relaksacyjny...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Super! wątek zamknięty Mam problemy z kręgosłupem i tyko masaż tajski tak naprawdę i pomaga....
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Polecam i to bardzo wątek zamknięty Jestem stałym klientem od lat. Najlepsze takie miejsce w Trójmieście.
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

masaż w Sabai Jai to zdecydowanie masaż leczniczy wątek zamknięty Pierwszy raz z masażu skorzystałam, ponieważ dostałam voucher od koleżanki na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty Byłem dzisiaj pierwszy raz na masażu klasycznym, po którym naprawdę czuję się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Najlepsze masaże w trójmieście wątek zamknięty Bardzo mi się podobało, świetna jakość usług. Po masażu czułem się świetnie i...
~Pawel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry