Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kuba - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług wykonywanych w tym salonie. Byłem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

3/4 włosów do sciecia wątek zamknięty 2 razy nakładany rozjasniacz, farba i toner, włosy to siano i guma
~Xxx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2019

Emilia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo niezadowolona z wizyty w tym miejscu. Umówiłam się na manicure...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Mialam wykonanay pedicure,mialam miec wykonanay frezarka,kiedy pani w przed...
~Alice
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Ostatnia wizyta wątek zamknięty To byla moja pierwsza i ostatnia wizyta.. robilam paznokcie hybrydowe na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Jestem zadowolona wątek zamknięty Raz w miesiacu REGULARNIE odwiedzam w tym salonie kosmetyczke. jestem bardzo...
~Janina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

odpowiedz na opiniępo poniĹźej wątek zamknięty Pierwszą rzeczą dość istotna jest to Ĺźe kaĹźdemu klientowi przysługuje...
~P. Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

nie polecam regulacji brwi wątek zamknięty dziś była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie i żałuję, że nie...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Fryzjerka wątek zamknięty Byłęm dziś tzn 4 lutego 2015r. miałem długie włosy prosiłem o proste obcięcie...
~Jacek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Amatorstwo i ploteczki wątek zamknięty Pierwsza wizyta moja wizyta - regulacji brwi + henna na brwi i rzęsy. Brwi...
~Joanna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Dobra usługa w świetnej cenie wątek zamknięty W tym salonie miałam wykonany pedicure hybrydowy i manicure. Obie usługi...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Omijajcie ten salon!!! Brak najprostszych umiejętności!!! wątek zamknięty Nie planowałam wizyty wcześniej, chciałam tylko umyć włosy i ułożyć je na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Szału nie ma wątek zamknięty Byłam na wizycie sporo czasu temu, ale w końcu moim niezadowoleniem...
~nn111
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

polecam wątek zamknięty serdecznie polecam ten skromny ale miły, klimatyczny oraz przyjazny salonik,...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

KOSZMAR - SPALONE WŁOSY wątek zamknięty Byłam w piatek w tym nieszczesnym "salonie". Byłam umówiona na pasemka blond....
~spalona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Profesjonalnie wątek zamknięty Dzisiaj byłam pierwszy raz w tym salonie, ale z pewnością nie ostatni....
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Również pierwsza i OSTATNIA wizyta w tym salonie wątek zamknięty Salon jest typową osiedlową "budką piękności". Na kilku m2 upchnięte wszystko...
~kornelia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2011

... wątek zamknięty Panie fryzjerki nie potrafią się dogadać względem umawiania klientów,...
~Anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2012

nie polecam wątek zamknięty korzystałam z gruponu - strzyżenie z sauna, manicure i brwi. jeśli chodzi o...
~mary
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

polecam Panią kosmetyczkę wątek zamknięty Byłam w salonie w ramach "kuponu". Zostałam bardzo mile zaskoczona dużą...
~Dorota
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry