Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nigdy tam nie wrócę wątek zamknięty byłam tam tylko raz na myciu i prostowaniu włosów, wydawałoby sie proste...
~mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Nigdy więcej! wątek zamknięty Wykupiłam na groupon 2 zabiegi oczyszczające. Błędnie myślałam, że mogą z...
~Jagi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Stała klientka wątek zamknięty Pani Halinka to zna się na rzeczy, jak boli to znaczy że działa;) a jak ktoś...
~Serdecznie polecam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

uwaga wątek zamknięty Odradzam usługi kosmetyczne, korzystałem z usługi oczyszczania twarzy....
~DiP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Oczyszczanie twarzy!!! - koszmar wątek zamknięty Nie polecam oczyszczania twarzy! skorzystałam z usługi ponieważ znalzłam...
~antoska166
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Justine - opinia wątek zamknięty Bylam w tym salonie duzo razy, zawsze bardzo mila atmosfera, obsluga...
~Justine
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty tak jak piszą poprzedniczki: oczyszczanie twarzy jest nieprofesjonalne,...
~MK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

POLECAM dla trudnej skóry wątek zamknięty Faktycznie wszystko co piszecie to prawda - nie jest zbyt miło jeśli chodzi o...
~Pryszczata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Koszmarne oczyszczanie twarzy. wątek zamknięty Oczyszczanie twarzy. Tragedia! Nie wierzę, że usługi takiej jakości mogą być...
~Vanora
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Osoby, które polecają te usługi kosmetyczne chyba nigdy nie były w PRAWDZIWYM...
~Mp3
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

POLECAM! wątek zamknięty Od lat mam problemy ze skora.Nikt sobie nie radzil z tymi moimi...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

POLECAM!! wątek zamknięty miłe panie, super kosmetyki kupiłam szampon i jestem bardzo zadowolona...
~anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

polecam salonik fryzjerski Ewa w sopocie wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon, miła obsługa i profesjonalizm Może ceny nie są...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Przestrzegam!!! wątek zamknięty Oczyszczanie twarzy - masakra - mam strupy na twarzy i jestem w szoku, że...
~maciejka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

;) wątek zamknięty Jestem na urlopie w Sopocie i żeby poprawić sobie humor poszłam w...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Fachowa Obsługa wątek zamknięty Mieszkam w Gdańsku, ale do fryzjera przyjeżdzam tylko do salonu Pani Ewy.Jest...
~Klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

warto.... wątek zamknięty Pani Ewa ma wiele pomysłów i bardzo dobrze dobiera fryzury do twarzy...
~Elżbieta34
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2009

Uwielbiam to głaskanie wątek zamknięty Kocham to głaskanie Po pracy zawsze ide do salonu na strzyzenie:) Młode...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2009

tragedia wątek zamknięty zdecydowanie odradzam wizytę w tym salonie. przychodząc do salonu miałam...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

19

wątków

do góry