Widok

Samobójstwo

Mam już dość życia i nie wiem co mam robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy coś się stało? Może inni podpowiedzieliby Tobie co robić, jak napiszesz jaki jest problem. Daj znać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj pomocy u specjalisty ( psychologa lub psychiatry ) . Mozesz rowniez zadzwonic do telefonu zaufania ( dla osob majacych mysli samobojcze ) . Szukaj pomocy . Nie poddawaj sie . Powodzenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po każdej burzy wychodzi słońce...Walcz i nie bój się prosić o pomoc!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Chrystus pomoże. I Matka Boska.
,,Szukajcie a znajdziecie,,
ratuj się!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czasami tak jest, że wszystko w życiu się pieprzy, i całkiem możliwe, że po to żeby poukładało się na nowo. Pewnie znajdujesz się w okresie przejściowym, ale tego nie rozumiesz. Możliwe, że musisz się zatrzymać ( wszystko) i zastanowić się co chcesz robić, i być może zacząć wszystko na nowa od początku. Być może wszechświat chce ci dać inne zadanie. Polecam książkę ,,Problemy są dobre" Fryderyk Karzełek, oraz ,,Mapa marzeń" Kariny Sęp ( między innymi pokazuje jak się wychodzi z tzw czarnej d*py). Poszukaj sobie osoby, która będzie Cię wspierać i potrzebujesz opieki psychologa. Jedyne co w życiu jest pewne, to to, że wszystko będzie się zmieniać - nie istnieje takie pojęcie wieczna stabilizacja. Problemy są po to aby podjąć pracę nad samym sobą ( jedyna pewna robota do końca życia), wyjść ze swojej strefy komfortu, zrobić to czego się nie chce robić aby osiągnąć sukces. Jedyną rzeczą, która w tym Ci pomoże będzie samodyscyplina i konsekwencja. być może musisz ponaprawiać swoje zaniedbane obszary w heksagonie szczęścia, bo jeśli nie ma tam pewnej równowagi, to właśnie jest tak jak jest. Najpierw zrozum.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grzegorz 555, zgadzam się!!!!
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Modlę się żebyś nic sobie nie zrobił/zrobiła. Myślę o Tobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry