Widok

Samotni rodzice...

Temat podsunęła mi wypowiedź jednego z forumowiczów.Czy samotni rodzice są w jakikolwiek sposób dyskryminowani w środowisku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jednak jest jeszcze coś gorszego... to słuchanie Nothing else Matters na pierdzącym radiu :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
słabe... nadal 2:2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@.ka.
to moze zaloz...
ta zdolnosc do odgadywania cudych mysli musi byc bardzo meczaca... nie gubisz sie w tym co, komu, gdzie, jak i kiedy sie wydaje? :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiecie co jest gorsze od waszej kłótni? To że radio mi pierdzi i nic z tym nie mogę zrobić :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
2:2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mmm nie mam "fejsa" - ups jeszcze jeden szczegół i n t y m n y ( a Ty wiesz co to znacza intymność? ) głupią Ty ze mnie próbujesz zrobić , więc sarkastycznie do tego podchodze, zeby mówić Twoim językiem ( przeciez innego nie zrozumiesz), a samotna nie jestem - gdybyś był tak błyskotliwy, jak Ci sie wydaje, ze jesteś, to zrozumiałbyś co miałam na myśli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
.k.a vs reszta świata 1:2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Graszka mam zajęcie w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@.ka.
moze i 'salabo' mi idzie, ale naprawde nie interesuja mnie szczegoly z twojego zycia intymnego, wiec daruj sobie te teksty ze jestes glupia, samotna i robisz 'cos' poza siedzeniem na forum. jezeli te fakty sprawiaja ci satysfakcje i jestes z nich dumna, to podziel sie nimi na fejsie, zdecydowanie bardziej ci to wyjdzie na zdrowie :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Majka dlatego sie solennie zaśmiałam używając tegoż słowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@.k.a. - przecież Ty nie masz "samomatczynego" życia. Od początku nam to udowadniasz???
Nikogo nie zamierzam pokonywać. Nie potrzebne mi to do szczęścia
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
K.a już wystarczy.Idź na spacer!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak Majka -uje się nie kreskuje - tyle zdołałam zapamietać :)
jak nie można pokonać z sensem, to trzeba się czepiać bez sensu - nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
.k.a vs. mmm 1:1 zaczynamy drugą połowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no powinien, z rozpedu popełniam różne błędy, nie mam czasu na kontrolę , bo wyobraź sobie , ze moje samotnomatczyne życie ( buhaha) nie składa sie li tylko z pisania na forum, robie kilka rzeczy jednocześnie - co moze dziwić przy mojej głupocie...
silisz sie mmm, tylko wysiłek sałabo Ci idzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
@.k.a. - myślę, że zdecydowanie nie o to mmm chodzi... Ale masz rację, już nie "cwaniakóję" ;-) mea culpa....
@mmm - pisz zrozumiałym językiem, i nie "cwaniakój" :P
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@.ka.
przecinek powinien byc pomiedzy 'nie' a 'wyroznilam', a nie miedzy 'wyroznilam' a 'zeby' :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmm no wspomniałam, że się rzucasz i co...? sądzisz, ze duzymi literami napisałam bo krzyczę ? nie wyróżniłam, zeby zwróciło uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@.ka.
ktos tu cos wspominal o nerwach? :D

@M-a-j-k-a
no wlasnie, nie cwaniakOj.. bo .ka. cos sobie wyfilmi i znowu bedzie trzeba zrobic ... krucjate :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Majka i wątek dotyczy czego innego niż rozmawiamy, nie cwaniakój, temat zszedł na samotne MATKI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry