Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragiczne wątek zamknięty Na początku niewidomy, niedołężny pracownik powiedział że są tylko dwa koty...
~kasia89
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

zwierzata sa w dobrych rekach super persolel super pieski wątek zamknięty bylam dzisiaj w schronisku poniewaz chcialabym adoptowac pieska jestem pod...
~Bogumila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Sopockie schronisko wątek zamknięty Od lat korzystam z pomocy Sopockiego schroniska i Towarzystwa Opieki nad...
~miriam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Słabe zarządzanie wątek zamknięty Chciałam zaadoptować pieska, ale spotkałam się z bardzo niemiłym...
~Żaneta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Kierownictwo to żart wątek zamknięty W zeszłym roku udaliśmy się do sopockiego schroniska aby zaadopotować psa i...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Dewelopper potrzebuje terenu schroniska wątek zamknięty biedne psy i biedne koty. Schronisko biedne (dlaczego Urząd Miasta dopiero...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Polecam to schronisko wątek zamknięty Ja również polecam to schronisko. Jest kameralne a kontakt z personelem...
~Halina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Pole wątek zamknięty Kilkakrotnie byłam w tym schronisku gdzie oprowadzały mnie różne osoby...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Kochajmy wszystkie zwierzaki ;-) wątek zamknięty Schronisko jest w dobrym stanie, natomiast moje uwagi kieruje do personelu...
~Gracha
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Wymaga poprawy wątek zamknięty Pracownicy schroniska odradzają osobom zainteresowanym adopcję zwierzaka...
~Patisia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Po prostu polecam to schronisko i adopcje w tym miejscu.
~Megi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Agata - opinia wątek zamknięty Zaadoptowałam drugiego kota z tego schroniska ,trzy lata temu pierwszego...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Schronisko stare,ale przyjazne zwierzakom. wątek zamknięty Jakby te same psy zamknąc w ładnym otoczeniu,trudno byłoby uwierzyć,że są...
~lea
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Polecam wątek zamknięty Adoptowałam psa z tego schroniska i wszystkim polecam. Widać, że pracownicy...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Czip wątek zamknięty Nie mogę zrozumieć, dlaczego nie można odnaleźć właściciela psa, który...
~Ww
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry