Ścianka wspinaczkowa

Wspinaczka

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam instruktorki... wątek zamknięty Zabawa może fajna, ale zdecydowanie odradzam panią w czarnych krótkich...
~mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

bardzo dobre wrażenie ogólne wątek zamknięty byłam tam dwa razy. Instruktor wszystko wyjaśnił, zachęcał do dalszych prób....
~nik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

To juz nie to samo wątek zamknięty Ścianka trochę straciła swój klimat, szczególnie w weekend kiedy są sekcje...
~nebel61
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Polecam początkującym wątek zamknięty Ja mam zupełnie inne doświadczenie. Ostatnio byłam tam z mężem i żadnego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Totalna olewka wątek zamknięty Byłem na ściance dziś z dziewczyną. Ja wchodziłem juz 8 raz , gdy prosiłem o...
~Matt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, ciekawa ściana, świetny bald gdzie zawsze leci jakaś...
~niron
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

NAJLEPSZA - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna ścianka juz kazdy znajomy mial tam urodziny i ja tez bede miec....
~NAJLEPSZA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Odpada w przedbiegach wątek zamknięty totalnie nijak sie ma do reszty ofert w Trojmiescie. Scianka kiepska, mala,...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

urodziny - pani Magda wątek zamknięty Pani Magda zajmowała się grupą dzieci świętujących urodziny. Starszy brat...
~Zdruzgotany rodzic
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

gocha - opinia wątek zamknięty Najlepsza atmosfera spośród ścianek gdańskich. Instruktorzy zawsze czujni i...
~gocha
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Wspaniały Sport wątek zamknięty Czytelne drogi, ciekawe chwyty i bardzo dobry sprzęt asekuracyjny. Bardzo...
~mikoś
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

SUPER AKTYWNOŚĆ DLA DZIECI wątek zamknięty ATRAKCYJNE ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ . PROWADZONE W CIEKAWY SPOSÓB....
~ADAM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Super pomysł wątek zamknięty Super pomysł na spędzenie czasu z dziećmi. Gorąco polecam :)
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Ścianka w Alfie wątek zamknięty Ścianka jest bardo zróżnicowana. Ceny są bardzo niskie. Wszystko super, tylko...
~"MTZ"
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

14

wątków

do góry