Sherlock Pub

Puby

Sopot, Podjazd 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klimat i super ludzie wątek zamknięty Luz, spontan, sympatia, uprzejmość, miła obsługa - tak tam jest !!! A do tego...
~MZK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

zawiedzony klient - opinia wątek zamknięty Guinness jest z kija, ale co mi po Guinnessie jak dziewczyna nie ma bladego...
~zawiedzony klient
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2010

Pub Sherlock jedno z lepszych miejsc w Sopocie wątek zamknięty Lokal który nie potrzebuje komentarzy ale szkoda ze tak mało osób o nim wie...
~Jacek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Wszystko OK!!! wątek zamknięty Witam. Do sherlocka chodzę już od ponad roku i jestem miło zaskoczony...
~Stały bywalec:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

zenada wątek zamknięty Zenada, rezerwacja zrobiona na godzinę 17, okazało się, że o tej godzinie...
~mistrz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

super miejsce wątek zamknięty obsługa tak pozytywna ze chce się wracać pozdrawiam zawsze uśmiechniętą p....
~Mciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Haha wątek zamknięty Uwielbiamy to miejsce:) Szkoda że tak mało ludzi o nim wie i zagląda. Jejku...
~Tomek i Kasia, Kasia i Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

soltau - opinia wątek zamknięty Kupa tam zawsze byla - kupa nadal jest i generalnie bedzie.....zreszta i tak...
~soltau
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Przyjemny Pub wątek zamknięty Witam. Wczoraj odwiedziłam ten pub pierwszy raz i byłam bardzo mile...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Świetne miejsce wątek zamknięty Polecam wszystkim, odkąd Sherlockiem zarządzają nowi właściciele jest tam na...
~roccogdansk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Ania - opinia wątek zamknięty Byłam w tym pubie drugi raz. Są nowi właściciele dzięki czemu niesamowicie...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

z klimatem wątek zamknięty miałam okazję bawić się w Sherlocku w ten weekend i byłam naprawdę miło...
~Kama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Sherlock wątek zamknięty Polecam Pub ....naprawde swietny klimat i co wazne rewelacyjna obsluga...dwa...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Miło i spokojnie wątek zamknięty Fajny wystrój, całkiem dobre jedzonko. Kameralnie.
~spa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

ma swój klimat wątek zamknięty Polecam zapaleńcom footbolu, ale i tym, którzy chcą się napić np Guinessa w...
~Kam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Najlepsze wątek zamknięty Miła atmosfera:) podobała mi sie ta cisza, pub nie jest bardzo duzy dlatego...
~Ona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 września 2009

:) - opinia wątek zamknięty najlepszy pub w trojmiescie :) zaj...sta obsluga klimat bomba :)) polecam...
~:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

generalnie bez zarzutu POZA JEDNYM wątek zamknięty muzyka jazgocząca z nastawionej w tivi vivy czy innej gównianej stacji...
~sqlim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Witam. W Sherlocku byłem w lipcu. Pub ma ciekawy wystrój, który mi przypadł...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry