Widok

Skarpetki dla dziecka 85% bawełny - gdzie kupię?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ratujcie bo już mnie szlag trafia. Gdzie można dostać bawełniane cienkie skarpetki minimum 80% bawełny a najlepiej 85%?
Obleciałam sklepy, szukałam w necie i lipa. Owszem, udało mi się znaleźć np w Smyku, H&M i firmy Yorker takie, które mają 80% bawełny ale są dość grube.
Córka niestety musi spać w ortezach, skarpetki są do tego niezbędne. Zimą nie marudziła ale teraz jak zrobiło się cieplej to tuż przed założeniem ortez ze złością ściąga skarpetki a w nocy budzi się i marudzi. Wcale jej się nie dziwię a im cieplej będzie gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Merlin ma
http://www.e-marilyn.pl/pl/18878,skarpetki_-dzieciece-skoki-3-girls-,article
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a musi miec skarpetkę na całą stopę koniecznie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze rowerowe sie sprawdzą z włoknem COOLMAX - chłodzi stopy i chroni przed przegrzaniem, odprowadza wilgoć, pozostawiajc stopy suche, takie pewnie dostanie w sportowym ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecają je do własnie do stosowania latem z tego co widzę , więc może warto kupić 1 -2 pary na noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bielizna wykonana z Coolmaxu zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała, jednak nie zapewnia żadnego komfortu cieplnego. Z tego względu przeznaczona jest raczej do zastosowań letnich niż zimowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O super, zaraz posprawdzam. Już innej firmy sportowej sprawdzałam ale nie mieli dziecięcych a ja dla 2-latki potrzebuję. Z tymi skarpetkami i butami to makabra, ortezy są za kostkę i takie też musi mieć skarpetki. Sama jestem zmarzlak i przeważnie do zasypiania skarpetki muszę mieć ale w nocy je ściągam, nie wytrzymuję a ten mój bidak i skarpy i buciory, eh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ew, zmień kołdrę na letnią lub zamiasat kołdry daj cienki koc /przescieradło jak będą upalne noce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mamitati.pl/skarpety-coolmax/
tu masz bawełna 80% dziecięce , z małymi skarpetami coolmax na 2-latkę to chyba będzie problem :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śpi nie przykryta. Do zaśnięcia jest jedynie przykryta kocykiem, oczywiście bez stóp a później i tak z siebie zrzuca.
Z tego co się zorientowałam to te coolamx niestety są od rozmiaru 24 i to podkolanówki. Ale faktycznie z tymi skarpetkami dla wyczynowców to jest myśl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat odgrzewany ale ostatnio widzialam na fejsie fajny sklep i sa tam skarpetki ale cienkie Nie wiem jak z jakoscia ale wygladaja bardzo sympatycznie bo maja az tyle kolorow.
Sama wlasnie szukam cos powyzej 85% dla meza a oni maja tam tylko 80%.
Swego czasu moj maz kupil w Calzedonii skarpetki wizytowe 100% i tylko raz nalozyl i wywalil. Podobno nie da sie tego nosic bo pieta ucieka wiec musi byc troche lycry. Tak wiec jak ktos wie gdzie kupie 85%-95% bawelny to piszcie.
Pozdrawiam
Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam dla córki w prezencie skarpetki 88% bawełny Tchibo ale teraz takich nie mają na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może bambusowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przekonałam się do sklepu https://recenogi.pl/dziecko.html . Skład ich to: Skład: 80% bawełna, 17% polyamide, 3% elastan. Skarpetki dziecięce, męskie czy damskie są naprawdę wygodne, dobrze zrobione i fajnie je się nosi po każdym praniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Polecam jednak zwracać uwagę na to w jakiej firmie kupujecie buty czy ubrania dla dzieci. Dobre firmy mają certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości.
Zerknijcie sboie do sklepu Krasnal ----> https://e-butydladzieci.pl/producent/befado Aktualnie w sklepie są dobre promocje na buty firmy Befado, a buty te są naprawdę dobre jakościowo. Moja córka nosi je od dobrych kilku lat.

Szczególnie teraz, kiedy sklepy w galeriach są zamknięte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry