Widok

Składacie teściowym życzenia w dzień matki?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ja wychodzę z założenia, że matkę mam tylko jedną i teściowej życzeń skąldać nie muszę. Mąż dzwoni z życzeniami bo to jego mama.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
specjalnie nie dzwonie ale zawsze w ten dizen jesteśmy u niej wiec skaldam życzenia - jak dla mnie to nie ta sama mama co moja ale szacunek i zwykle wszystkiego najlepszego przez gardlo mi przejdzie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to chyba logiczne nie wiem po jaka cholere tesciowej zyczenia skłądac..to swojej matce chrzesnej tez powinnas zyczenia skladac...
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja składam teściowej zyczenia, niby dlaczego nie ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak składam życzenia teściowej z okazji Dnia Matki, bo ją szanuję. Tam gdzie jest miłość tam też jest szacunek - miłość to mój mąż a szacunek przez trud wychowania go na wspaniałego człowieka. Nic na tym nie tracę a wiele zyskuję. W sercu teściowej gości wtedy wielka radość.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteś mądrą kobietą.Ja mam dwie synowe i ....nie składają mi życzeń na dzień mamy ...i jest mi bardzo przykro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja synowa jak zawieje w zeszlym roku zlozyla w tym nie ale jak wychodzila za ma za mojego syna byla milutka bo mieli otrzymac mieszkanie z ktorego ja z mezem wyszlismy w dniu slubu nie bylo slowa dziekuje ale kulture wynosi sie z domu pieniadze tego nie daja ja zawsze mowie kultura kultura
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

wlaśnie widać tą twoją kulturę w poniższych postach :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie jesteś dobrą teściowa... . A tak naprawdę to jesteś matką swoich dzieci, synowe mają swoje matki..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też nie mimo że pomagam synowej jak mnie prosi .Syn też tylko E semesem ale jej mamę traktują o niebo lepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie taka super z Ciebie tesciowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobra pytanie, ja też tak uważam i co roku nie składam. Ale ona na dzień dziecka zawsze dzwoni do mnie. Więc sama już nie wiem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie skladalam, nie skladam i skladac zyczen nie bede. Poza tym jest w roku Dzien Tesciowej, tylko nie pamietam kiedy :-)
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Oczywiście że należy złożyc zyczenia Teściowej.
Czy Wasi mężowie też mają w nosie Wasze mamy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
Tesciowa nie mama, niech jej mąż życzenia sklada.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
mąż składa swojej mamie a ja swojej, nie rozumiem czemu miałabym ejj składać, ona ma dwoje swoich dzieci, a moja mam dwoje swoich :)))
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7
zuzik popieram:)
Dla mnie to tylko teściowa, nie mama.
Ja składam swojej mamie, mąż swojej.

Zaraz tam mama, przecież jeszcze niedawno była obcą kobietą dla mnie i mówiłam jej dzień dobry, więc dlaczego mam jej składać życzenia w dzień matki.
image
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie skladam bo jej nie lubie, ona na dzien dziecka tez mi nie sklada i wszyscy sa szczesliwi
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
przykre to co piszecie, ja składam w końcu to mama mojego męża, mężczyzny którego kocham i tym samym po ślubie moja druga mama, oczywiście tą prawdziwą biologiczną ma się tylko jedną, ale dla mnie teściowa to też mama i nie wyobrażam sobie pomijać jej w tym dniu; tak samo uważa mój mąż; a jak ktoś ma ochotę składać w tym dniu życzenia także matce chrzestnej to nie widzę nic w tym złego, sama raz tak zrobiłam
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 17
Karolinka29- popieram:) Nie miałam jeszcze okazji składać życzeń swojej teściowej z okazji dnia matki, ale na pewno to zrobię:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja podobnie Karolinka29 :}
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tej obcej kobiecie panie przed slubem weszlabys kochana do d .po slubie jak macie juz syna za meza macie tesciowa gdzies ale kochane tez bedziecie tesciowymi tego samego wam zycze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bogusia ale chamka z ciebie sorry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektóre teściowe nie zasługują na miano mamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Same nieszczęśliwe kobiety się tu wypowiadają.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na jakiej podstawie oceniasz, że jesteśmy nieszczęśliwe?
Każdy ma prawo do własnego zdania, Ty uważasz że powinno się składać życzenia a ja nie i uszanuj to.
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
tak nie znoszę swojej teściowej !!!! a męża kocham i nie ma to nic wspólnego
image
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
aha i nie czuję się nieszczęśliwa :))))))))))))
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja mam fajną teściową i dobre relacje.Szanuję ją,nie kłócimy się i zawsze składam jej życzenia na imieniny,urodziny i wszelkie inne okazje ale w Dniu Matki życzenia składa tylko mąż (czego pilnuję i przypominam,żeby nie zapomniał) a do swojej mamy dzwonię ja.

Dla mnie dzień matki to nie dzień teściowej...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
my wysłaliśmy kartki do mam i oboje się podpisaliśmy pod jedną i drugą, do mamy męża mowię mamo a nie teściowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, jest przecież dz. Teściowej, więc o co kaman?!
image

image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Oczywiście że składam.

Ale co innego mnie zastanawia :) Co rok te same tematy heh :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Asiula76, to bardzo mądre podejście z Twojej strony, brawo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wyobrażam sobie nie złożyć życzeń mojej Teściowej w Dniu Mamy - tym bardziej że nasze relacje są bardziej niż pozytywne :)))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
prawda jest taka ze zalezy jakie kto ma relacje z tesciowa, ja za swoja az tak nie przepadam wiec sklada jej zyczen nie bede. Ale co roku tak jak skladam zyczenia mojej mamie tak samo skladam zyczenia mojej chrzestnej...
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dziwne to co piszecie, nie wyobrażam sobie nie złożyc zyczen tesciowej, to przeciez Mama mojego meza i tym samym po slubie moja druga mama. To ze zlozycie zyczenia to nie znaczy ze wyrzekacie sie wlasnej matki, jakies dziwne macie myślenie...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
"to przeciez Mama mojego meza i tym samym po slubie moja druga mama. "

No właśnie... mama mojego męża,nie moja. Ja nie mam drugiej mamy - mamy i nigdy mieć nie będę niezależnie od tego jak dobre są relacje z teściową to zawsze nią pozostanie.

A swoją drogą nadziwić się nie mogę ile tu osób "jechało" na swoje teściowe w DNIU TEŚCIOWEJ. Pisałyście tak przykre rzeczy,że mi się w głowie nie mieściło aby mieć tak mało szacunku do jakby nie było mamy własnego męża...
A nagle taka zmiana i wielkie oburzenie,że ktoś nie składa życzeń nie swojej mamie...
Śmieszne to dla mnie.

Osobiście wolę nie składać życzeń w Dniu Matki za to złożyć SZCZERE życzenia w Dniu Teściowej:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Asiula76 ja nigdy na swoja tesciowa nic złego nie powiedzialam ani nie napisalam wiec czemu od razu uogolniasz ze nagle wielka zmiana?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również na swoją teściową złego słowa nie powiedziałam. zresztą nie udzielalam sie w tych watkach.
ba - ja wręcz bardzo lubię i cenię swoją teściową. ale zwyczajnie - to nie moja matka.
po prostu. tu nie ma nic - niemiłego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ps- w dzień teściowej - składam życzenia tesciowej - jak najbardziej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tej drugiej części nie napisałam bezpośrednio do Ciebie tylko ogólnie...

Nie pamiętam kto i co dokładnie wtedy pisał ale tak mi się skojarzyło z wątkami w dniu teściowej i o prezentach świątecznych w których większość (bo przecież nie wszystkie synowe) najchętniej wysłałyby swoje teściowe w kosmos:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie że składam życzenia. Mamy bardzo dobry kontakt :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Asiula ja rozumiem ze nie do mnie, ale przeciez nie kazdy wypowiada sie w kazdym watku. Jak dla mnie zrozumiale jest ze niektore dziewczyny maja nieciekawe relacje z tesciowymi i narzekaly na nie co nieco w watku o tesciowych, ale nie sadze zeby teraz tutaj zgrywaly ze kochaja swoje tesciowe, bo niby po co mialyby to robic? Ja mam fajna tesciowa, wiec zyczenia skladam razem z mezem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ja również na swoją teściową złego słowa nie powiedziałam. zresztą nie udzielalam sie w tych watkach. "

Dziewczyny nie musicie wpisywać teraz kto w tamtych wątkach pisał źle czy nie pisał o teściowej bo nie taki był cel tego co napisałam wyżej:)

Takie mi się wnioski nasunęły i tyle w temacie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
eee no spoko. pewnie, że nie muszę. tylko ochotę miałam ;)

co jak co - teściowa czy fajna czy nie - życzenia składam tylko własnej mamuni.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście, że nie. przecież mam swoją mamę. dla teściowej jest zarezerwowany inny dzień. to chyba logiczne. a i dziwne dla mnie by było gdyby mój mąż składał życzenia mojej mamie z okazji Dnia Matki, bez sensu, ona ma swoją mamę a ja swoją. Do wspólnych życzeń są inne okazje, święta itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas jest tak, ze oboje skladamy zyczenia mojej mamie i oboje skladamy zyczenia mamie mojego meza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
składam, ba... nawet na kwiata i prezent drobny się szarpnę ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam mieszane uczucia co do tego.
Ogólnie jest tak, że skłądam życzenia teściowej bo po pierwsze mam z nią bardzo dobre relacje, po drugie ona zawsze powtarza, że jestem jej kolejnym dzieckiem i na dzień dziecka składa życzenia no i po trzecie myślę, że byłoby jej przykro gdybym nie złożyła jej życzeń. Mi przecież korona z głowy nie spadnie jak złożę życzenia i nie jest to dla mnie jakimś wielkim poświęceniem.

Uważam, ze to szystko uzależnione jest od sytuacji. Gdybym relacje z teściową miała nieciekawe to pewnie życzeń bym nie złożyła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
moją to najwyżej kijem mogę potraktować
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Rina-:D
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam wporzo teściówkę, ale właśnie z szacunku i miłości do swojej matki mówię do niej teściowa (choć inne synowe mama) i na dzień matki to moja mama dostanie ode mnie życzenia i prezent a na dzień teściowej teściowa. Po to ktoś wymyślił urząd teściowej żeby tak ową była a mama to mama i też bym nie chciała, żeby moja córa za 20 lat do obcej kobiety mówiła mamo i traktowała tak jak mnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chociaż z drugiej strony - ktoś , jak lubi czułości, składanie sobie życzeń, takie ogólne miłe chwile, gdzie można komuś zrobić prezencik, to w sumie nie trzeba kategoryzować,- święto mamy czy teściowej.
Ważne, że jest ku temu okazja.

A kto jak do tego podchodzi, to już jego osobista sprawa, czy w ogóle lubi świętowanie, czy nie cierpi takich okazji, przecież c jakiś czas tego pełno.

Mało na świecie teraz radości, coraz więcej sądowania się , przepychanek, może to i dobrze, jak ktoś potrafi czerpać radość z tego,że z kimś się pojedna, poda rękę.
Jedni potrafią, ini nie. Jedni lubią, inni nie.
Dla mnie mama to mama, teściowa , to teściowa, i żadne święto tego nie zmieni- taki typ:d
image

image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
A powinien być wątek- Co cię wkurza w twojej teściowej lub wylej żale za zachowanie swojej teściowej.
I wielu z nas by ulżyło:)
Po co kitrać się z negatywnymi opiniami komuś, kto lubi swoją teściową.
image

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie składam , w zadnym wypadku,,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mama jest faktycznie jedna ale jakoś taki miły gest w kierunku teściowej mnie przecież nie zbawi. Może gdyby kosztował :P Mam trudną teściową ale jutro pojedziemy z mężem to coś tam sklecę. Mimo wszystko...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja nie składam jej życzeń.. miałam dużo przykrości z jej strony i jesteśmy na Pani..
ale to zależy od relacji więc myślę że to indywidualna sprawa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wpadłabym nawet na pomyśł żeby składac życzenia tesciowej na dzien matki. To nie jest moja mama tylko obca dla mnie kobieta od której usłyszałam wiele złego
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
składam
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
kiedys składałam teściowej zyczenia z tej okazji ale teraz od jutra juz nie bo się z nia pokłuciłam nienawidze jej i niema dla mnie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
N I E
image
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez skladam,ale ja mam super tesciowa :)
image
image

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie składam jej życzeń,to nie moja matka,niech jej synalek złoży i jego rodzeństwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie nie składam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
W przyszłości nie chciała bym takich synowych jak wiele z Was .Chociażby z powodu że jesteście ,ech szkoda gadac.Do tego niektóre z Was z ortografią są na bakier.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
mi też mama męża składa na dzien dziecka, moj do nas moje kochane dzieci, tak samo składamy obu babciom razem , babci męza i mojej babci, i też mowię do niej babciu.

To sie chyba rozchodzi tylko o relacje, jak ktos nie lubi swojej siostry to w urodziny nei zadzwoni, jak nie szanuje i nei lubi swoich rodziców to tez nie bedzie w dzien matki dzwonic itp..itd...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
"To sie chyba rozchodzi tylko o relacje, "

Właśnie widzę,że większość uzależnia fakt składania życzeń od tego czy lubi teściową czy też nie.

Ja swoją lubię i mam dobre relacje i z tego powodu dzwonię z każdej innej okazji jak i bez okazji ale w ten dzień nie składam życzeń nie dlatego,że jej nie lubię ale tylko i wyłącznie dlatego,że nie jest moją mamą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja odkąd wyszłam za mąż mam teraz dwie mamy;)))Moja teściowa jest dla mnie również mamą,może nie tak ważną jak moja prawdziwa mama ale życzenia składam zawsze w tym dniu.Teściowie nazywają nas dziećmi a my ich mama i tata(mam na myśli nas czyli dwie synowe).Nie wyobrażam sobie żeby w dniu mamy olac ja totalnie i nie złożyć życzeń jeśli zawsze nazywam ją mamą...dla mnie sprawa jest oczywsita ale to zalezy pewnie jakie relacje panują w rodzinie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
".Nie wyobrażam sobie żeby w dniu mamy olac ja totalnie i nie złożyć życzeń"

Moja nie jest olana,zawsze mąż dzwoni i składa życzenia. I uważam,że tego dnia to w zupełności wystarczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje relacje z teściową są takie sobie, ale składamy jej życzenia z mężem i nawet pilnuje tego, żeby bombonierkę dostała. Jakoś byłoby mi głupio nic nie powiedzieć. Na dzień dziecka dostaję życzenia i prezencik w rewanżu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Składam i nie wiem w czym problem.

Powinnam jej dziękować raz w tygodniu za to co dla nas robi, więc mogę przynajmniej kilka razy w roku się wykazać.

Wszystkim życzę takiej teściowej jak moja!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składam i mąż mojej mamie też - czy cos w tym dziwnego? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
danag - to ja właśnie też się ciągle zastanawiam.... może miłością wielką nie pałam do teściowej ale na dzień dziecka ona składa mi życzenia.... poza tym już ktoś pisał - korona mi z głowy nie spadnie ani moja mama się nie obrazi, że powiem do niej "wszystkiego najlepszego"... kurcze, zwykły szacunek... ja za to nie obchodzę Dnia Teściowej - dla mnie to wymysł...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja nie wiedzialam ze taki jest...jeszcze dzień drugiej żony niech bedzie, to bede miala swoje swieto hahahah
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie oceniam Waszej sytuacji rodzinnej, bo jej nie znam - ale jest to dziwne.
A z innej beczki każdy kto widzi sens w składaniu życzeń nawet teściowej :) - powinien skorzystać z propozycji jakie daje strona http://zyczeniolandia.com Można tam znaleźć wiele śmiesznych wierszyków i życzeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie ona mi też nie składa na dzień dziecka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
w życiu! Nie składam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma żadnego problemu, jak ktoś składa życzenia teściowej bądź nie składa, jeśli uważa że to jest w porządku. Mogą być różne relacje, różne emocje z teściową a nawet różne charaktery jednej czy drugiej strony. Dla niektórych złożenie życzeń będzie czymś szczególnym, dla innych zwykłe wyklepanie formułki. Dlatego jak ktoś składa/nie składa życzeń w Dniu Matki w zgodzie z własnym przekonaniem to nie ma tu żadnego problemu. Problem dla mnie jest wówczas gdy ktoś coś takiego robi (bądź nie robi) wbrew sobie.
Jesli z mężem nie możemy osobiście odwiedzić naszych mam w tym dniu, to ja dzwonię jedynie do swojej mamy z życzeniami a mąż do swojej. A jak nam się uda je odwiedzić, to wtedy ja też złożę życzenia teściowej a mąż mojej mamie. Dla mnie jest to naturalna sytuacja bez jakiegoś nacisku, że coś trzeba zrobić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro tej teściowej. SMUTNE To.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tylko, że to ta "zła, wstrętna" teściowa urodziła i wychowała Twojego męża, którego tak bardzo pokochałaś...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja tylko zapytam tak: po ślubie mówisz do teściowej pani czy mamo?
To pani życzeń nie musisz składać, a mamie wypadało by złożyć.
I wszystko jasne.
Ja nawet wysyłam sms'ka z życzeniami do mojej chrzestnej. Nie ma swoich dzieci, to mam nadzieje, że jest jej miło :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystko zależy kto ma jakie relacje z teściową czy mówi mamo czy pani, każda relacja jest inna. Ja swojej teściowej złożyłam uważam to za naturalne mamy bardzo dobre relację i znamy się już 11 lat . Było jej bardzo miło :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jak najbardziej składam. Mówię do niej "mamo" i nawet nie miałam problemu z tym, żeby po ślubie się przestawić z "pani" na "mamo". Teściowa jest mi bliska jak matka więc nie mam z tym problemu, ale wiadomo wszystko zależy od relacji a te relacje synowa-teściowa, niestety często są napięte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tym roku też złożyłam teściowej życzenia. Nadal na to zasługuje :)
Skoro ona traktuje mnie na równi ze swoimi dziećmi to czemu i ja jej nie mogę traktować w należyty sposób?
W końcu na dzień dziecka też o mnie pamięta :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mówie po imieniu. Więc nie składam. Parę lat do tyłu dzień dobry pani. A teraz życzenia na dzień matki hehe bez jaj. Pozatym mieszkam już nią kilka lat bo tak se żona ujeba...ła..wiec mam jej serdecznie dość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szanowne panie teściowe upominam aby zdjęły z tonu bo się nakręcacie wzajemnie przeciwko własnym dzieciom. To jest dzień Matki a nie Matek. Tak samo jak jest dzień Kobiet a nie Kobiety. Idąc tym tokiem myślenia trzeba składać życzenia wszystkim matkom i matkom naszych żon i mężów i matkom naszych matek. Dzień teściowej jest osobnym dniem. W skrócie: nie trzeba składać życzeń ale można. Nie można natomiast tych życzeń wymagać. To świadczy źle jedynie o Was.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (34 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry