Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

rozmiarówka jest ok, w Polsce nosze M i tam zamawiam M :) może zamowila pani za male po prostu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi też się dość podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety ale ja nie dostałam zamówienia. Pisałam maila, okazało się że wpisałam zły adres (co jest dla mnie żartem, bo zawsze sprawdzam) po czym nie dało się go zmienić. Kontakt mailowy to to informacja, że to moja wina, nic się nie da zrobić i umycie rąk. Paczka nie przyszła, zwrotu pieniędzy nie dostałam, no i oczywiście nic się nie da z tym zrobić. Nie wiem skąd te pozytywne opinie bo ja jestem zażenowana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezły sklep z dobrej jakości bielizną nocną.Uwielbiam ich czerwone body koronkowe, tym bardziej w takich cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam w klubie , zamówiłam stój kąpielowy przez ich stronę którą reklamuje sama Natalia Siwiec , Strój przyszedł po 3 tygodniach i Uwaga
kompletnie inny krój niż zamówiony przeze mnie . Napisałam meil iż proszę o zwrot pieniędzy . Po wymianie 10 meili napisali że jeśli chcę 100 % zwrotu mam wysłać towar na swój koszt do Chin czyli około 20 zł za przesyłkę . To czysta kpina , towar jest po prostu niezgodny z zamówieniem i nie chcę jeszcze zwrócić kasy . Na ich stronie też nie pisze że te wszystkie produkty są z Chin ,banda oszustów. Zgłosiłam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakość dobra, szkoda tylko że dostawa jest dość długa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tam nie narzekam, nie jedna paczka z tego sklepu do mnie już doszla i bardzo dobrze sie czuje w ich bieliznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

:/ ja zamawiam regularnie i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości - o wiele lepsza niż w nie jednym "markowym" sklepie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

U mnie nie było kłopotów z kontaktem i zwrotem, a jeden strój w azjatyckie wzory dotarł w 3 tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja zamówiłam tutaj bieliznę wyszczuplającą i strój sportowy na siłownie. Zakupy udane I dość tanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak to nie ma ? :) a czyta się regulamin przed zamawianiem? chyba nie. Ludzie powinni miec do siebie pretensje a nie do sklepu. A jakość super! zwlaszcza w tej cenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasami ludzie nie zauważą, nie odbiorą, przeoczą awizo - nie bez powodu ta Pani o to pytała i nie ma nic bezczelnego w tym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnio wystawiłam negatywną opinię tej firmie na jednej stronie. Postanowili się do mnie odezwać. Zaczęło się od tego, że otrzymałam towar, który jest niezgodny z zamówieniem. Najpierw napisałam wiadomość e-mail z informacją, że otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem i chce to wymienić lub zwrócić. Pani z która pisałam nie odpowiedziała na żadne z zadanych pytań. Za to otrzymałam wiadomość, że nie ma możliwości wymiany, a kasy nie odzyskam i zwrotu podobno nie mogę zrobić, a oni mogą mi oddać 20% kosztów. Na tym zakończyli kontakt ze mną, na kolejne wiadomości już nikt mi nie odpisał. Wystawiłam negatywną opinię, więc się odezwali. Nagle okazało się, że przecież mają tyle rozwiązań dla klienta. Dzisiaj otrzymałam 22 zł. Czyli 20% kosztów i wiadomość, że mam usunąć negatywną opinię
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było całkiem ok, oprócz samej dostawy która jest trochę długa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Profesjonalna obsługa, dobrxe przygotowana oferta I wiele możliwości kompletów bielizny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram - jakość dobra moim zdaniem nawet bardzo a info o magazynie jest przecież
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam zerknąć sobie na dresslily.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale tak jest :/ do mnie paczki z Polski czasami idą teraz 3 tygodnie. Najważniejsza dla mnie jest jakość produktu po prostu :) a nie ile idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ella
2020-08-25 11:50:25
Ale to nie jest wina sklepu że np. listonosz nie zostawił zawiadomienia. Niestety teraz wiele paczek ginie bo poczta się przez pandemie nie wyrabia ale nie jest to wina sklepu
Do prawdy??? No proszę cóż za kwiatki....
Nie dajcie się nabrać na te pseudo pochlebne opinie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja zdecydowanie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Moda i uroda

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

jaki krem na noc +30 ?? (207 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

do góry