Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

No to całkiem nieźle, jeśli jakość jest ok i w jakimś stopniu zwrot za zły kolor to nie ma na co narzekać. Też bym się zgodziła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To samo, stroje przyszły w osobnych paczkach, ale chociaż jakość i rozmiar się zgadzają, wiec zostawiłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamowilam 3 tyg temu 3 kostiumy kąpielowe. Z czego do tej pory otrzymałam 2, każdy w innej paczce. Wszystko idzie z Chin. Tandeta. Nie warte nawet 5 zł. Nie polecam . Zwrot na własny koszt do Chin bo Valetta jest tylko pośrednikiem. Także każda rzecz trzeba wysyłać w inne miejsce. Nie warte uwagi, a co dopiero polecenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami tak jak piszesz lepiej poczekać na dostawę i sporo zaoszczędzić, tak jest w przypadku sklepu valetta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tak, bielizna przyszła po 3 tygodniach i wszystko zgodne z opisem poza tym, że peniuar przyszedł w złym kolorze, ale zaproponowali częściowy zwrot i nie musiałam nic odsyłać, wiec ujdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tragedia. Czekałam na paczkę 2,5 miesiąca. Dostałam zły rozmiar i zupełnie co innego niż na prezentowanych zdjęciach. Jeśli chodzi o zwrot i wymianę towaru to nie ma na to szans. Wyrzucone pieniądze w błoto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka sama sytuacja mnie spotkała, że za pierwszym razem czekałam 3 miesiące i paczka się podobno zagubiła, ale mogę cie pocieszyc bo druga paczka bez problemu doszła i jest ok. Najprawdopodobniej przez koronawirusa jakieś problemy logistyczne były zwłaszcza jak to z chin idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od 3 miesiecy czekam na paczke, wysłali mi druga 5tygodni temu i wciaz nic. Napisalam to mowia ze jest dalej w transporcie ze to trwa 2-3 tygodnie blablabla No ja rozumiem wszystko ale trzy miesiace? Po kolejnym wysłaniu 5 tygodni? Paczki z AliExpress przychodzą szybciej, takiej samej jakości i w dodatku duzo taniej, takze nie polecam tego syfu z valletty:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, poza tym wszystkie informacje mają w regulaminie. Mam od nich czerwone body koronkowe, cena fajna i dobrze wykończone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

chyba naprawde mam farta, że moja piżamka dotarła o czasie i jest ok, wiadomo że za 3 dyszki nie ma co się spodziewać jakości z gucci xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Zamawiałam strój, czekałam na przesyłkę 2 i pół miesiąca, gdzie podobno miał przyjść od 3 tygodni do 2 miesięcy, nie miałam aktualizowanych informacji na temat paczki. W dodatku to co przyszło to jest zupełnie co innego niż zamawiałam i akurat ta rzecz co przyszła była kilkakrotnie razy tańsza niż miała przyjść i zapłaciłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aga, byłam w takiej samej sytuacji, ale zdecydowałam się na zwrot do Chin. Koszt to jakoś kilkanaście złotych, a pieniądze jakoś po 10/12 dniach miałam na koncie z powrotem, raczej już u nich nic nie zamówię bo jakościowo mi nie odpowiadała mocno piżamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam mieszane doświadczenia z tym sklepem. Kupiłam kilkanaście produktów i nie dość że przyszły podzielone na kilka paczek to czekałam od 2 tygodni do 5 tygodni na ostatnią paczkę. Jakościowo jestem połowicznie zadowolona bo niektóre produkty są naprawdę takie sobie, ale niektóre są bardzo dobre jakościowo. Majtki koronkowe przyszły mi w złym kolorze, ale o dziwo dostałam za nie 30% zwrotu. Jedynym + jest kontakt z nimi, bo odpisują szybko i wyjaśniają, podają linki do śledzenia itp itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie się zastanawiałam, czy sobie takiego kompletu nie sprawić bo zamierzam się na poważnie zabrać za ćwiczenia. Chyba mnie w takim razie przekonałyście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Po 25 dniach znalazłam paczkę w skrzynce pocztowej, która po prostu została tam wsadzona, więc nawet nie ogarnęłam że doszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam prawie miesiąc, ale akurat kontakt ze sklepem miałam cały czas w porządku :ooo Finalnie komplet bielizny za 20 zł okazał się bardzo fajny:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś 29 czerwiec, ja od 15 maja czekam na przesyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też już 2 miesiące czekam. Kontakt ze sklepem fatalny. Pani, która odpisuje, odpowiada w sposób pretensjonalny i na odczep się. Jestem mega zawiedziona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też nie było kłopotów ze zwrotem. Mają naprawdę piękną bieliznę koronkową, z pomocą której można zrobić na swoim partnerze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm, u mnie 2/3 tygodnie i co do kontaktu ze sklepem to mam wręcz przeciwne odczucia, odpisują na fb bez problemu, na maila tak samo, bo miałam problem z majtkami, które przyszły w innym odcieniu i składałam reklamacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

do góry