Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Mi się nigdy nie zdażyla żadna wpadka w zamówieniu, ale mega milo ze zaproponowali czesciowy zwrot :) jak dla mnie to profesjonalne podejsce ze strony firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie cały czas jakościowo było w porządku, nigdy się nie nacięłam u nich a mam bielizne ktora noszę non stop od roku i nic się nie dzieje z nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fajnie, a ile czekałaś na zamówienie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Macie to nie fart :) mi wszystkie paczki przychodzily w maks 15 dni :) takze to norma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nigdy tyle u nich na paczke nie czekalam :) moze przez pandemie teraz taki problem ale to wszedzie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tez tam leginsy zamawiam i to regularnie :) najlepsze jakie mam to wlasnie od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedno zamówienie miałam w dwóch osobnych paczkach. Na jedną czekałam 3 tygodnie, a na drugą 4 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę sprawnie odpowiadają, można zarzucić im kilka innych wad, ale kontakt mailowy akurat jest na plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akurat stroje kąpielowe mają ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mimo tego, że nie jestem jakoś super zachwycona valetta to musze powiedziec ze jednak te informacje nie sa malym drukiem, ponieważ pod każdym produktem i na każdej stronie są podawane wszystkie informacje. W moim przypadku czekałam 3 tygodnie na jedną paczkę i 4 tygodnie na drugą, jakościowo szału nie ma ale za te pieniądze akceptowalnie, napewno mają szybką obsługę klienta, bo kiedy nie napisałam to sprawnie dostawałam odpowiedzi. Raczej następnym razem zamówię prosto z chin bo po prostu jest taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam legginsy kupione w valetta z motywem kwiatów. Mega wygodne, ładnie leżą, no szkoda tylko że trzeba czekać dłużej na dostawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Haha ja czekam już 56 dni i nadal czekam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na jakość nie mogę narzekać, nie wiem do czego porownujesz ale moim zdaniem jakość jest lepsza niż w większosci sieciowek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawą jest właśnie to żeby obsługa działała sprawnie i była uczciwa w podejściu do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może też sobie zamówię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najszybciej w ciągu 1,5 tyg, a najdłużej w ciągu 1,5 miesiąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale numer! Zamawiałam tam kilka razy i aż takich sytuacji nie miałam. Fakt faktem że czas dostawy jest długi bo wszystko idzie z chin, ale z samą jakością produktów, kontaktem z obsługą itp nie miałam problemów. Jak to czytam to na pewno się zastanowię zanim znowu od nich zamówię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mi osobiście maksymalnie paczka od valetta szła 1,5 miesiąca więc obstawiam że powinno dojść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam doświadczenie z tym sklepem, bo zamawiałam już ze 3/4 razy. Generalnie najważniejszym elementem jest czas dostawy, ktory jest po prostu bardzo długi, czasem czekałam 1,5 tygodnia, a czasem 1,5 miesiąca. Póki co zawsze wszystko mi przychodziło, jakościowo i rozmiarowo jak najbardziej w porządku, kontaktowałam sie też nie raz ze sklepem mailem i na fb i bez problemu odpowiadali. Na minus jest infolinia, która jest automatem i nie da się dodzwonić do konsultanta... Finalnie kupuję tam tylko dlatego, że są bardzo korzystne ceny, a boję się bezpośrednio zamawiać z chin, chociaż córka mnie do tego bardzo namawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Moda i uroda

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

do góry