Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

To ze ida z Chin jest wszystko napisane :) zreszta teraz wiekszosc rzeczy sie tam produkuje i to nie jest zadne zaskoczenie. Ja co do jakosci to ani razu nie mialam zastrzezen a mam juz pizamy, bielizne, skarpetki a nawet stroj kapielowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie wczoraj doszła pierwsza paczka i przyznam że jest super :) rozmiary są dobre, materiał bielizny bardzo komfortowy, widać że to nie byle co. Ja się skusze na pewno na kolejne zamowienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

pończochy są akurat sexy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

u chinola kupuję od zawsze i nie narzekam xd w valetta kupiłam ponczochy z cyrkoniami za jakies 20 kilka zł z dostawą i po kilku tygodniach doszły. Potem okazało się że podobne u mojego chinola w mieścia za kilka ziko drożej na miejscu mogłam kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co do jakości się nie zgodzę, bo w moim przypadku była w porządku, ale przesyłka rodem aliexpress...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja finalnie czekałam 3 tygodnie na bieliznę i strój kąpielowy, więc trochę krócej ale i tak sporo. Co do jakości nie moge mieć zastrzeżeń, zwłaszcza w tej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jakościowo ok, ale czas przesyłki 3 tygodnie jest trochę za długi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to chyba najczęściej bywa. No niestety. Najlepiej zamówić samemu i się przekonać. Do mnie praktycznie co miesiąc albo co dwa idą paczki od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

na przesylke z tego co wiem maja 100 dni chociaz sama maksymalnie czekalam miesiac. Warto poczekac :) obstawiam ze bedziesz zadowolona jak paczka przyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie :D ludzie nie przysiądą do przeczytania ale już piszą, że niby jakiś problem. Absurd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie to samo - druga paczka, tez przyszla po okolo 2 tygodniach :) I wszystko w dobrym rozmiarze. Ważne żeby znać swoj rozmiar i je poprawnie zamawiac :) czasami to mam wrazenie ze dziewczyny zamawiaja rozmiary jakie by chcialy miec a nie jakie maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

enigmatyczny? jak dla mnie regulamin jest bardzo jasny :) A trwałość i jakość bielizny od nich jest bardzo dobra w moim odczuciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam dokładnie tak samo, bo ja akurat Valette odkrylam ponad rok temu i ciagle u nich zamawiam od tego czasu i bardzo lubię. Teraz zresztą znowu zamówilam :D maz mnie niedlugo z domu wyrzuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

dokładnie - ja mam wrazenie ze ludzie nie czytaja a potem wylewaja zale i nieslusznie oczerniaja firme ktora nic zlego nie zrobila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A sprawdzałaś może w regulaminie ile mają czasu na realizację zamówienia z dostawą? To jest kluczowe jeśli chcesz podjąć jakieś kroki :)
Ja jak kiedyś nie dostałam jednych stringów to oddali mi całe środki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również nie polecam sklepu. Towar poniżej wszelkiej jakosci. Na dostawę czekałam ponad miesiąc i towar rozbity po jednej rzeczy z zamówienia. Żenada. Jak się czyta ich własne opinie, to obiecująco wygląda. Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To daj znać jak już otrzymasz odpowiedź, jak rozwiązali tą sytuację bo wyżej widzę odpowiedzi że jednak zwracali koszta jak coś nie doszło. A czas mają w regulaminie określony ile to może trwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, tragedia z tym sklepem od 3 miesięcy czekam na zamówienie nadal nie otrzymałam Towaru. Pisałam o zwrot pieniędzy to napisali ze paczka została wysłana i czekam kolejny miesiąc. Firma nierzetelna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie polecam tego sklepu. Złożyłam zamówienie 19 maja. Do tej pory otrzymałam 3 z 7 rzeczy. Jako pierwsze dotarły leginsy, które były ok. Ale dzisiaj dotarły do mnie kolejne 2 rzeczy i są tragicznej jakości. Strata pieniędzy i przede wszystkim czasu. Paczki oczywiście z Chin. Czekam na odpowiedz w sprawie zwrotów. Spodziewam sie, że skoro jadą do mnie tak długo to tak samo uciążliwy i problemowy jest zwrot. nie polecam nikomu. Ostrzegajcie wszystkich przed tą firmą. Nie dajcie się skusić niską ceną i ładnymi zdjęciami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi wysłali zagubione stringi na nowo i finalnie dostałam dwie pary w cenie jednych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

do góry