Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23
Również odradzam. Jest to pośrednik od...aliexpress, więc lepiej zamawiać już z Chin bezpośrednio, przynajmniej można dostać Paybacka. Zwrotów jak takich nie mają, musiałabym odesłać do Chin...na własny koszt. Rozmiarówka też odpowiednio chińska, czyli jak trafisz. No i na sam towar czekać około 2 mce((( do tego obsługa bardzo nie mila(( pozytywne komentarze w internecie to chyba same pracownicy sklepu piszą lub klienty którym baaardzo poszczęściło
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

to koniecznie daj znać jak dojdzie! ja dzisiaj zamówiłam 2 piżamki, dopiero później przeczytałam opinię i zaczęłam się stresować. zobaczymy co to będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj zamówiłam piżamkę, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie. A tak to kiedy zamawialiście swoje produkty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zupełnie innego zdania. Z moim kompletem bielizny wszystko było Ok, poza 3 tygodniami niecierpliwego czekania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sklep Valetta, to jedno wielkie oszustwo. Wystawiają zdjęcia zupełnie innego produktu.Zamówiłam satynowy koronkowy peniuar do kostek, przyszło mi coś na kształt firanki z obszyciem koronkowym, max długim do pół uda i za małym (doradzano mi rozmiar taki jaki noszę). Zwrot trzeba nadać jak się okazuje do Chin, więc resztę zostawię bez komentarza...
Dorota.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia.. zamówiłam piżamę przyszła po 2,5 miesiąca i jest tak prześwitująca ze nadaje się tylko do wyrzucenia... nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamawiałam, przyszło po 3 tygodniach zgodnie z tym co wszędzie podają i jestem zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem zadowolona. Zamawiałam strój kąpielowy i faktycznie przyszedł po 3 tygodniach ALE jest przy każdym produkcie informacja o czasie dostawy, więc się tego spodziewałam... Jakość bardzo dobra, kontakt z obsługa klienta wzorowy. Nigdy nie czekałam na odpowiedź na maila dłużej niż godzinę. Naprawdę jestem w szoku jak ludzie nic nie czytają a potem mają wielkie pretensje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam jakośc bardzo slaba, otrzymalam produkt potargany na szwach. Czekalam na produkty ponad 2 miesiące. Na stronie valetta.pl opinie sa swietne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ja już czekam 4 miesiące, nic do mnie nie przyszło a podobno wysłali już drugi raz zamówienie. Kasy nie chcą zwrócić, oszuści i złodzieje, pozytywne komentarze są napisane przez nich lub opłacone blogerki. Naciągają tylko ludzi szczerze odradzam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej zamawiałam i szczerze odradzam. Zamówienie złożone ponad 3 miesiące temu nadal nie dotarło. Nie da się nic wyjaśnić. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Mydla oczy od miesięcy, że zamówienie niedługo przyjdzie. Na nic się zdaje proszenie i zwrot kosztów. Nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe polecam nic tam zamawiać. Najgorszy sklep internetowy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Produkty z Aliexpress z podbitą znacząco ceną.
Na przesyłkę czeka się 2,5 miesiąca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam kupować tam, valetta jest sklepem który sprzedaje rzeczy z AliExpress za dziesięciokrotna cenę. Rzeczy przychodzą po 3 miesiącach. Może jakość jest dobra, ale jest identyczna jak na AliExpress tylko różni sie cena. Lepiej zamówić z Ali bezpośrednio o oszczędzić duzo pieniędzy niż bawić sie z tym sklepem. Ja jestem oburzona ich obsługa i czasem oczekiwana. Na stronie jest napisane ze średnio 2/3 tygodnie do 66 dni. A moje rzeczy i tak przyszły dopiero po 3 miesiącach. Nie polecam i dodatkowo większość opinii w internecie to opłacane reklamy na zasadzie wysyłają blogerka ubrania i one robią pozytywny post. A na ich stronie strefa opinii to jedna wielka ściema. Klienci nie mg posiać opinii co oznacza ze wszystko co tam widzicie to opinie osób odpowiedzialnych za stronę i właścicieli sklepu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga! To nie jest sklep tylko pośrednik z Aliexpress i innych chińskich sklepów, można dużo taniej kupić u chińczyka bezpośrednio, nie możńa odstąpić od umowy pomimo że czekam ponad 2 miesiące na paczkę !!! Korzystajcie z płatności kartą przy zakupie, to w razie problemu skorzystacie z chargeback!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko z aliexpress, odradzam. googlaj "aliexpress valetta opinie"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa tylko pośrednikiem. Towar zamawiany z chin. Czekam na przesyłkę ponad 40 dni.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o regulamin, to zgadza się - wyraźnie wskazują, że są jedynie pośrednikiem.
Sama nie zamawiałam, widziałam natomiast słabe opinie odnośnie jakości i czasu realizacji.

Z wyglądu strony, bardzo podobna do dawnej Hermiony, warto poszukać opinii...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (131 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Jaka suszarka do włosów? (37 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie? (68 odpowiedzi)

Hejka :) Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?

do góry