Widok

Sklep- wózki dla dzieci ....

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć. Czy jest w 3mieście sklep z wózkami dla dzieci gdzie pozwolą mi przymierzyć stelaż, gondolę, spacerówkę i fotelik do auta czy też muszę kupować kota w worku i liczyć że się zmieści!?
Które sklepy polecacie?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Akpol przy Jaśkowej, super doradztwo i idą na rękę - podejrzewam, że można się dogadać i przymierzyć stelaż (parking przed samym wejściem).
Sklep na Łostowickiej Bobowózki też w porządku, choć ceny troszkę wyższe, ale Państwo, którzy go prowadzą, znają się i potrafią pomóc co wybrać. Parking również znajduje się tuż przed wejściem (przy stacji paliw) i być może również można by sprawdzić czy do bagażnika wejdzie. Zawsze można wejść na stronę i sprawdzić wymiary, po czym sprawdzić w swoim aucie jak to będzie wyglądało i czy jest muejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Mama i Ja na pewno dopasowują fotelik do auta, więc podejrzewam, że na wózek też mogą się zgodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mama i ja zgodzili się przymierzyć wózek do auta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi w mama i ja fotelik wpinali do mojego auta na parkingu bez problemu. Ja bym raczej kupowala tam niz w akpolu. Obsluga jest tam moim zdaniem lepiej przeszkolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fotelik wręcz wskazane by przymierzyć, zazwyczaj problemów nigdzie nie robią, a wózek - masz wymiary, przecież na siłę wpychać nie będziesz...jak kupujesz szafe do pokoju to jej nie wypożyczasz, żeby sprawdzić czy się zmieści, tylko mierzysz pokój i mebel i kupujesz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupowalam wozek 2w1, a fotelik osobno. wszystko ogladalam najpierw w sklepie, a zamawialam przez internet. moge polecic riko naturo, porzadny wozek, dobrze sie sprawdza na trudnym terenie (mocne kola, stabilny, zamortyzowany). niestety nie wiem jednak, gdzie w trojmiescie mozesz sobie dokladniej przymierzyc wozek czy fotelik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na necie znajdziecie mnóstwo fajnych sklepów z wózkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama kupowałam w https://www.abcgps.pl/cybex-balios-s-lux-3w1 Naprawdę wysoka jakość wózków, dobrze ze zamówiłam w zestawie to się bardzo opłacało. Warto do nich zajrzeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

ortopeda dzieciecy!!!poleccie mi kogos!najlepiej od stop (34 odpowiedzi)

jak w temacie,to pilne.

do góry