Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godne polecenia! wątek zamknięty Wybrałiśmy się z Żoną do tego salonu zobaczyć ofertę wyprzedażową 2014. Dziś...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Profesjonalna obsługa przy zakupie nowej Skody Octavia 3 wątek zamknięty Wchodząc do salonu czasami trzeba poczekać aż sprzedawcy się zainteresują...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

kanty serwisu Plichty wątek zamknięty Ostrzegam przed korzystaniem z serwisu Plichty!!!!!!!! Tam pracują mechanicy...
~KERAM
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Ach ci skodziarze wątek zamknięty Byłem ostatnio u Plichty na serwisie swoim Audi A6 quatro 2007r ,podczas...
~Piotrek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

Przegląd komisowy -strata czasu i pieniędzy wątek zamknięty Wykonałem przegląd komisowy przed zakupem samochodu.Czekałem długo na...
~PIT
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

podejście fatalne wątek zamknięty witam Jestem użytkownikiem VW Golfa i robiłem u nich przegląd w sierpniu...
~paweł
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Co się dzieje wątek zamknięty Co się stało w Gdańsku u Plichty? Ani jednego kompetentnego handlowca. Pana...
~TW
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2011

Skoda Octavia wątek zamknięty Chciałem polecić i podziękować za miłą i rzetelną obsługę Panu Jakubowi...
~Kamil
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Zakupilem skode octacvie w programie uzywane z gwarancja (polowa stycznia...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

STANOWCZO ODRADZAM!!! wątek zamknięty Klient przychodzi do salonu, chce wydać pieniądze, niestety obsługa jest...
~Wajt
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Serwis wątek zamknięty Kupiłem GOLFA VI 2.0TDI 140kM w listopadzie 2011r. W grudniu 2011r przy -2...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Serwis wątek zamknięty Jestem Klientką tego serwisu już od dawna. Prywatnie jeżdze Octavia a jako...
~Krynolina
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

w.przybyla@plichta.com.pl wątek zamknięty Jestem dyrektorem punktu na Grunwaldzkiej. Jeśli ktoś z Państwa ma...
~Waldemar Przybyła
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Blacharka wątek zamknięty Miałam szkodę, przykre doświadczenie. Ale Pan Michał wszystko załtwił, żeby...
~Malutka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

ZADOWOLONA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi handlowców z aut używanych.. Jeszcze nie...
~ANIA
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Kupować w Skodzie? wątek zamknięty Kupującym radzę, żeby zwrócili uwagę na skutki niespełniania umowy tzn. np....
~rozczarowany
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Rewelacja wątek zamknięty Jak zwykle ludzie z samochodów używanych to profesjonaliści. Byłam, Kupiłam -...
~Lola
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Sewis w Skodzie wątek zamknięty Byłem umówiony na 15:00, mecahnicy mieli przerwę śniadaniową do 15:30. Przed...
~Piotr
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Ocena niedostateczna wątek zamknięty Ocena niedostateczna. Po serwisie auto zabrudzone w środku przez mechaników...
~MD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

wymienialem do fabii rozrzad wątek zamknięty i spotkala mnie mila niespodzianka cenowa polecam no i warto sie umówić...
~qbek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

62

wątków

do góry