Słowacki Bistro

Restauracje

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Powiem jedno: REWELACJA! wątek zamknięty Jest to ewidentnie jedno z moich ulubionych miejsc nie tylko w Trójmieście!...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Ja byłem bardzo zadowolony wątek zamknięty Mimo że nie czytałem opini przed przyjazdem do hotelu o Bistro Słowackim to...
~Zadowolony Gość z rodziną
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

żenujący poziom usług wątek zamknięty jedzenie fatalne,burger z mięsa okropnego mrożonego-surowy! czas oczekiwania...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Nowe miejsce na mojej mapie wątek zamknięty Byliśmy dotychczas kilkakrotnie. Wyszliśmy bardzo zadowoleni: dobre...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Bardzo smacznie jak najbardziej polecam wątek zamknięty Witam, pierwsza moja wizyta miała miejsce w czerwcu. Jestem trochę smakoszem,...
~Patryk K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Bardzo smaczne wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, widać że kucharze się znają. Negatywne opinie...
~olek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

ankak - opinia wątek zamknięty Świetna..super..polecam..dawno w Trójmieście nie byłam w tak fajnej...
~ankak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

słabiutko wątek zamknięty Byłam w większym gronie znajomych na kolacji i niestety nikt z nas tam już...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

45 min oczekiwania na burgera!!! wątek zamknięty odradzam, właściciel ma nadzieję, że knajpka sama sobie da radę. Po 10 min...
~Efa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Niestety porażka wątek zamknięty Przykro mi że pisze tę opinię. Szczególnie że jest ona pierwsza. Byłem...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry