Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dzbany powracaja na parkiety lecz II ligi !!! Koszykarski klub AZS POLITECHNIKA GDAŃSK po awansie w zeszlym sezonie do II...
~dzban
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 21 września 2004

kobiece rugby 7 Kobiece rugby istnieje w Polsce juz od 4 lat.Jak narazie tylko kilka drużyn z...
~glumka
4

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 3 września 2004

NAbór do nwej grupy tanecznej Dance Vision 4 Osoby, które byłyby zainteresowane wstąpić do nowej grupy tanecznej zapraszam...
Sunny
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 5 września 2004

! Marsze na Orientację "Lato '2004" ! Zapraszamy na kolejną Imprezę na Orientację z cyklu Cztery Pory Roku "Lato...
~Grzegorz R. König
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 11 września 2004

szkółka bowlingowa U7 Witajcie:) Słyszałam, że w U7 otwierana jest właśnie szkółka bowlingowa....
Agniecha
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 8 września 2004

pub w ktorym mozna ogladnac mecz Jakie sa dobre puby w gdansku w ktorych mozna ogladnac meczyk pilki noznej?...
~kibic
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 8 września 2004

Wolne hale Siema. Czy ktos z was moze orjętuje sie gdzie w Gdyni są jakieś hale z...
Caliber
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2004

PILNIE!!! (wysokościówka) Ukończę w Trójmieście Kurs Wysokościowy - proszę o namiary i z góry za nie...
~Anka - Gdynia
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2004

Chce grać w tenisa stołowego!!!! Chciałbym grac w tenisa stołowego, ale nie wiem za bardzi gdzie jest miejsce...
~Paweł
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2004

ZAGRASZ W SIATKĘ? Witam. Czy znalazłby się ktoś chętny do zagrania w siatkówkę. Koszt wynajęcia...
~Beciak
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2004

Regional w 3 mieście(capoeira) Możę ktoś się orientuje czy samo REGIONAL bez angoli nauczane jest w...
~recik
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2004

checz gdynia mam prosbe, orientuje sie ktos moze jakie sa w tym kulbie roczniki?? w...
Brather
2

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2004

zawody skoki konne Małe Chełmy.1 sierpnia 2004 r. Zapraszam na zawody skoki przez przeszkody dnia 1 sierpnia wiecej szczegółów...
~Stadnina Koni
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 28 lipca 2004

Sprzedam Piłki tenisowe Dunlop CHAMPIONSHIP Piłki tenisowe Dunlop CHAMPIONSHIP, nowe. Pakowane po 3szt. duza ilosc....
~Wojtas
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 28 lipca 2004

Era Sopot Cup Czesc wszystkim ;) Czy ktos z Was gra w pilke plażową nożna na plazy w...
~FC Starówka
4

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 8 lipca 2004

Czy są w Trójmieście fani Formuły 1? Witajcie, tak sie zastanawiam czy znajdują sie w Trójmiescie fani Formuły 1,...
Andariel
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 16 lipca 2004

Capoeira! Czy wie ktos moze cokolwiek na temat mozliwosci nauki caopeiry w Gdansku?...
tancerka18gda
2

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2004

SQUASH!!! Kto ma fioła na punkcie gry w squasha??????? I szuka partnera do gry?
~Slawoy
6

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 11 maja 2004

aero 5 Mam rolki aero 5 rollerblade od jakis 3 miesiecy. Nie wiem czy to normalne...
~pjoters
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 28 czerwca 2004

Ultimate frisbee Czesc Szukam wszystki ludzi grajacych w ultimate lub w dowolny inny rodzaj...
~Wojtek frisbee
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20344

postów

4617

wątków

do góry