Widok

Sprzedam miód !!!

Hej dziewczyny

Znajomy sprzedaje miód z własnej pasieki. Biorę od niego co roku, nie jest oszukany :)
Koszt dużego słoika to 25 zł.

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny.Pan Andrzej ma nowy nr telefonu .Podaję kontakt do niego 695 508 999.Obawiam się,że na świeży tegoroczny miód trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać.Wiem,że zeszłoroczne zapasy zostały wyprzedane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa :))) Ewie bardzo zależy na kontakcie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co było napisane w tej zwrotce z błędem?
pisałaś na ten adres: andrzejmk@interia.pl ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emial tez mi wrocil ze blad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a pisałyście maila do Pana Andrzeja. Może zmienił telefon, ale na maile odpowiadał w miarę regularnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natka - masz aktualny nr telefonu do Pana Andrzeja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy macie numer do pana andrzeje bo dzwonie i nie ma takiego numeru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miód klonowy - rewelacja! Polecam! ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu masz maila andrzejmk@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki mova-n :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki mova-n :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
la-bruja musiałabyś napisać maila do p. Andrzeja. Adres był podawany w wątku gdzieś wyżej. Piszesz jaki chcesz miód i ile. Jak będzie jechał do Gdańska da Ci znać na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałabym miód klonowy. Jak to wygląda z odbiorem? mieszkam w Pruszczu Gd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy raz brałam miód od p. Andrzeja. Spróbowaliśmy po raz pierwszy klonowego. potwierdzam słowa AgusiGda - jest pyszny. nawet ja która nie jadam miodu i sam jego zapach mnie odrzuca (takie zboczenie z dzieciństwa) zjadam go. Zauważyłam że jak słodzę małemu herbatę to wystarcza go wziąć mniej niż np. wielokwiatowego by uzyskać tą samą słodkość. Zaskoczyło mnie tylko, że jest on biały - miałam wyobrażenie, że będzie ciemny.. Polecam klonowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojj, aż ciekawa jestem jego smaku, zawsze byłam fanką lipowego, a tu proszę nowość :D Mam nadzieję, że uda mi się go zakupić w najbliższym czasie. Sezon grypowy, a u nas miód już się kończy...

A co tam, zrobię sobie z mlekiem te resztki co mi zostały ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pyyyyszny :)))) Gabryś wcina łyżeczką :] sam miód :] ja też ;)

nasze ulubione - to klonowy i wielokwiat :]

poza tym mniszkowy :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam...

Również napisałam maila, czekam na odpowiedź p. Andrzeju :)

AgusiaGda, i jak wrażenia odnośnie miodu klonowego? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostawa w czwartek 20.12. po 18.00. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25zł za słoik 900ml
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka cena tych miodów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry