Widok
Pierwszy raz brałam miód od p. Andrzeja. Spróbowaliśmy po raz pierwszy klonowego. potwierdzam słowa AgusiGda - jest pyszny. nawet ja która nie jadam miodu i sam jego zapach mnie odrzuca (takie zboczenie z dzieciństwa) zjadam go. Zauważyłam że jak słodzę małemu herbatę to wystarcza go wziąć mniej niż np. wielokwiatowego by uzyskać tą samą słodkość. Zaskoczyło mnie tylko, że jest on biały - miałam wyobrażenie, że będzie ciemny.. Polecam klonowy :)