Widok

Sprzedam miód !!!

Hej dziewczyny

Znajomy sprzedaje miód z własnej pasieki. Biorę od niego co roku, nie jest oszukany :)
Koszt dużego słoika to 25 zł.

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2xmama podaj maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem chetna na 50 słoików miodu lipowego,czy jakas ewentaulan negocjajcja ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yecath , niestety nie mam nic w zapasie. Ale nic straconego :) Pan Andrzej będzie u nas ok 15-16 listopada więc przywiezie :)
Także zbieram zamówienia na nowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuu chyba się spóźniłam :(
Chciałabym słoik z lipowym... Może Pan Andrzej przywiózł Ci więcej ;)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny
Miód jest już u mnie !!!
Będę jutro od rana do ok 13.00 na Osowej , więc jeżeli którejś z Was po drodze to możemy się tam umówić po odbiór :) Piszcie na priv :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mrówka , napisałam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natka, nie ma Twojego maila w profilu:-( Oczywiście nadal jestem zainteresowana, mój mail: mrowka17@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mrówka , złożyłaś zamówienie wiec napisz mi prywatna wiadomość z numerem telefonu. Umówimy się co do odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, w środę miód będzie u mnie. A od czwartku zaczniemy się umawiać co do odbioru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monika&mati napisałam wiadomość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poprosze 1 rzepakowy i 1 gryczany maz odbierze w Gdańska na Niedźwiednik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Andiamka, wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprosze jeden słoj lipowego moj email andiamka@interia.pl kiedy i gdzie do odbioru prosze o info na mejla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal zbieram zamówienia,może któraś jest jeszcze chętna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówienia:
AgnieszkaS - 2 lipowe do odbioru w listopadzie
Ewa24 - 1 lipowy i 1 wielokwiatowy
ewcia2102 - 1 lipowy odbiór w listopadzie
Mrówka - 1 lipowy
Wercia05 - 1 spadziowy i 1 rzepakowy
Asiula76 - 2 lipowe
Balbinka27 - 1 rzepakowy
Beata408 - 1 spadziowy
Sara-03- 1 lipowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara-03 dopisuje Cie do listy :)

Pan Andrzej planuje dostarczyć miód w przyszłym tygodniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natka to ja bym chciała 1 słoik lipowego
- nie czytałam całego wątku - kiedy planowana jest dostawa? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpisałam,biorę na pewno,podałam nr telefonu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny napisałam do Was wiadomości prywatne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zostawiłam nr tel.biorę na 100%
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry