Yecath , niestety nie mam nic w zapasie. Ale nic straconego :) Pan Andrzej będzie u nas ok 15-16 listopada więc przywiezie :)
Także zbieram zamówienia na nowo :)
Hej dziewczyny
Miód jest już u mnie !!!
Będę jutro od rana do ok 13.00 na Osowej , więc jeżeli którejś z Was po drodze to możemy się tam umówić po odbiór :) Piszcie na priv :)
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.