Widok

Sprzedam miód !!!

Hej dziewczyny

Znajomy sprzedaje miód z własnej pasieki. Biorę od niego co roku, nie jest oszukany :)
Koszt dużego słoika to 25 zł.

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówienia:
AgnieszkaS - 2 lipowe do odbioru w listopadzie
Ewa24 - 1 lipowy i 1 wielokwiatowy
ewcia2102 - 1 lipowy odbiór w listopadzie
Mrówka - 1 lipowy
Wercia05 - 1 spadziowy i 1 rzepakowy
Asiula76 - 2 lipowe
Balbinka27 - 1 rzepakowy
Beata408 - 1 spadziowy

Jutro skontaktuję się z Panem Andrzejem i ustalę termin dostarczenia miodu do mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez wezme chetnie jeden sloik miodu spadziowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także jestem zainteresowana miodem- rzepakowym.
Odbiór w listopadzie. Moja druga połowa może odebrać w któryś weekend listopada z Niedźwiednika.
Proszę o kontakt na maila:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również poproszę o 2 słoiki lipowego.
Też bym wolała odebrac w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze ja, jeszcze ja!:) Zamawiam 1 spadziowy i 1 rzepakowy.

Co do odbioru, chętnie odebrałabym w piątek w Gdańsku, ale wiem, że jest mało czasu, więc mogę tez odebrać w listopadzie w Gdańsku, we Wrzeszczu lub na Przymorzu (najchętniej:D).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dziewczyny, zamówienie przyjęte :)

Napiszę do was wieczorkiem maila.

Zamówienia:
AgnieszkaS - 2 lipowe do odbioru w listopadzie
Ewa24 - 1 lipowy i 1 wielokwiatowy
ewcia2102 - 1 lipowy odbiór w listopadzie
Mrówka - 1 lipowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wezmę 1 lipowy. Daj znać, kiedy można podjechać odebrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie tez lipowy poprosze:))))
odbior w listopadzie tak kolo 15 moze byc????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też wezmę dwa słoiki, jeden lipowy drugi wielokwiatowy, jak bedę do odbioru daj znać, mąż podjedzie do Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętne dziewczyny , składajcie zamówienia :) Uzbieramy większą ilość , wtedy Pan Andrzej przywiezie miód do Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miod mozna dawac dziecku z herbata badz sama wode z miodem to jest lepsze i zdrowsze niz te soki,soczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgnieszkaS , zapisuje 2 lipowe do odbioru w listopadzie :)
Tak , nie ma problemu spotkamy się w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem specjalistką od miodu :) Jeżeli macie jakieś pytania i wątpliwości możecie napisać lub zadzwonić do Pana Andrzeja. Podam Wam namiary : tel 695 880 623 lub mailandrzejmk@interia.pl . Powołajcie się na mnie. Na pewno udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny , spróbuję dziś dać małemu troszkę i zobacze jak reakcja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spożywanie miodu jest zalecane według następujących dawek:
-niemowlęta 7 gram dziennie
-dzieci do 16 lat 10-50 gram dziennie
-dorośli 50-100 gram dziennie
Łyżka miodu to około 20 gram.
Łyżeczka miodu to około 10 gram.
Miód można podawać niemowlętom przed ukończeniem roczku w postaci roztworu miodu i przegotowanej schłodzonej wody.
Miód należy stosować regularnie, w celach profilaktycznych. Podstawowa codzienna dawka miodu dla każdego wynosi 20g, ale spożycie nawet 400 g miodu na dzień nie powoduje skutków ubocznych.
Pod warunkiem, że dana osoba nie jest uczulona na produkty pszczele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam,niby po roku można dawać miód,moja córka jadła przed rokiem.Teraz ma 10lat i dalej wcina miód.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a od kiedy mozna dziecku podawc miód? czytam gdzieś ze miód jest silnym alergenem i ze chyba za wczesnie nie mozna dawac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Biorę dwa lipowe jak cena jest 25zł za słoik.

Jak będzie dobry to może następnym razem też wezmę.

Będę w domu w listopadzie,rozumiem że możemy umówić się na odbiór w Gdańsku?

A tu dla forumki pytającej o właściwości miodu :))

http://www.pasiekapodpilskiem.pl/nasze_miody.php?id=lipowy#1


Z reszta moja córka kocha miód:)) taki słoik to na miesiąc jest :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na przeziębienie nallepszy jest lipowy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki miod jest najlepszy na przeziebienie ?tez jestem wstepnie zainteresowana jeden sztuk slłoja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry