Widok
Zamówienia:
AgnieszkaS - 2 lipowe do odbioru w listopadzie
Ewa24 - 1 lipowy i 1 wielokwiatowy
ewcia2102 - 1 lipowy odbiór w listopadzie
Mrówka - 1 lipowy
Wercia05 - 1 spadziowy i 1 rzepakowy
Asiula76 - 2 lipowe
Balbinka27 - 1 rzepakowy
Beata408 - 1 spadziowy
Jutro skontaktuję się z Panem Andrzejem i ustalę termin dostarczenia miodu do mnie.
AgnieszkaS - 2 lipowe do odbioru w listopadzie
Ewa24 - 1 lipowy i 1 wielokwiatowy
ewcia2102 - 1 lipowy odbiór w listopadzie
Mrówka - 1 lipowy
Wercia05 - 1 spadziowy i 1 rzepakowy
Asiula76 - 2 lipowe
Balbinka27 - 1 rzepakowy
Beata408 - 1 spadziowy
Jutro skontaktuję się z Panem Andrzejem i ustalę termin dostarczenia miodu do mnie.
Spożywanie miodu jest zalecane według następujących dawek:
-niemowlęta 7 gram dziennie
-dzieci do 16 lat 10-50 gram dziennie
-dorośli 50-100 gram dziennie
Łyżka miodu to około 20 gram.
Łyżeczka miodu to około 10 gram.
Miód można podawać niemowlętom przed ukończeniem roczku w postaci roztworu miodu i przegotowanej schłodzonej wody.
Miód należy stosować regularnie, w celach profilaktycznych. Podstawowa codzienna dawka miodu dla każdego wynosi 20g, ale spożycie nawet 400 g miodu na dzień nie powoduje skutków ubocznych.
Pod warunkiem, że dana osoba nie jest uczulona na produkty pszczele.
-niemowlęta 7 gram dziennie
-dzieci do 16 lat 10-50 gram dziennie
-dorośli 50-100 gram dziennie
Łyżka miodu to około 20 gram.
Łyżeczka miodu to około 10 gram.
Miód można podawać niemowlętom przed ukończeniem roczku w postaci roztworu miodu i przegotowanej schłodzonej wody.
Miód należy stosować regularnie, w celach profilaktycznych. Podstawowa codzienna dawka miodu dla każdego wynosi 20g, ale spożycie nawet 400 g miodu na dzień nie powoduje skutków ubocznych.
Pod warunkiem, że dana osoba nie jest uczulona na produkty pszczele.
Biorę dwa lipowe jak cena jest 25zł za słoik.
Jak będzie dobry to może następnym razem też wezmę.
Będę w domu w listopadzie,rozumiem że możemy umówić się na odbiór w Gdańsku?
A tu dla forumki pytającej o właściwości miodu :))
http://www.pasiekapodpilskiem.pl/nasze_miody.php?id=lipowy#1
Z reszta moja córka kocha miód:)) taki słoik to na miesiąc jest :P
Jak będzie dobry to może następnym razem też wezmę.
Będę w domu w listopadzie,rozumiem że możemy umówić się na odbiór w Gdańsku?
A tu dla forumki pytającej o właściwości miodu :))
http://www.pasiekapodpilskiem.pl/nasze_miody.php?id=lipowy#1
Z reszta moja córka kocha miód:)) taki słoik to na miesiąc jest :P