Widok

Sprzedam suknię ślubną Sweethart 5842

WITAM!
Mam do sprzedania piękną suknię z kolekcji Sweethart , model 5842. Suknia została zakupiona w firmowym salonie w Starogardzie Gd – Lady M w sierpniu 2008r. Jest w stanie idealnym, nie ma żadnych zniszczeń, założona tylko raz w dniu ślubu. Suknia była czyszczona w pralni chemicznej. Suknia jest bardzo stylowa, jednoczęściowa, w kolorze śnieżno-białym, posiada gorset wiązany z tyłu tasiemką, dzięki czemu suknia będzie dopasowana. Dzięki temu plecy wyglądają bardzo ładnie i według potrzeb można ją ścisnąć lub rozluźnić. Jest bardzo wygodna i pięknie się prezentuje. Góra sukni jest wyszywana kryształkami. Ma również tren, dzięki niemu poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Tren z łatwością można odczepić jest przyczepiany na rzep. Dół sukni składa się z kilku warstw organtyny , z delikatnymi zdobieniami, zwali z nóg nie tylko pana młodego, ale też wszystkich gości.
Rozmiar: 38/40 ( Suknię można zwężać lub poszerzać). Wzrost:168cm+4-5cm obcas z możliwością skrócenia.
Cena nowej sukni z salonu wynosi ok 2500zł.

Uwaga.
Istnieje możliwość zobaczenia i przymierzenia sukni w: Salonie Ślubnym "Lady M" Al. Armii Krajowej 22 w Starogardzie Gdańskim.
Na życzenie mogę wysłać więcej zdjęć na e-maila.
Odpowiem na wszystkie pytania. Prześlę zdjęcia. Gorąco polecam!

tel. 510 767 178
lub mail: kasia.palkowska@op.pl

ZAPRASZAM



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena do uzgodnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

do góry