Stacja Food Hall

Food hall Obiekty koncertowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Harold - opinia Miejsce z super klimatem i smaczną kuchnią. Dużo wydarzeń artystycznych na...
~Harold
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Piotrek - opinia Love this place! Pyszne koktajle, super muzyka i świetny street food
~Piotrek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Janek - opinia Bardzo fajne miejsce , często odwiedzane przez naszą paczkę znajomych ....
~Janek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Jaca - opinia Niespójnie, głośno, nieprzyjemnie i momentami aż odrzuca z brudu, którego...
~Jaca
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Ryszard - opinia Miejsce i koncept fajne - lubię , ale pozwalanie na funkcjonowanie takich...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2022

Marlena - opinia Ogólnie pierwsze wrażenie ok. Ale straszny brud i słabo posprzątane. Boję się...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

Jacob - opinia wątek zamknięty Rude bartenders. I Asked about pricing, bartender said she do not remember...
~Jacob
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Rotor - opinia wątek zamknięty Najlepsze takie miejsce w Trójmieście. Czasami po prostu nie wiem na co mam...
~Rotor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Miejsce z klimatem, ale i potencjałem na więcej! Każdy na pewno znajdzie coś...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Ciekawa - opinia wątek zamknięty Ciemno, zaświecona co trzecia lampa, okien brak, jak to w galerii, zbyt...
~Ciekawa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Basia - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce i wciąż nowe oferty, również kulturalne
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Moje ulubione miejsce we Wrzeszczu! wątek zamknięty Jestem mieszkanką Wrzeszcza i od kilku lat właśnie tego mi brakowało -...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Mega miejsce, duży potencjał, no ... wątek zamknięty ...wow, naprawdę wow. Smacznie, klimatycznie, piekne widoki.
~fanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Ani pieknie ani smacznie ani tanio wątek zamknięty Hałaś chaos małe porcje ceny jak za dwie porcje.Mam nie odparte wrazenie ze z...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Nie no, to jakaś pomyłka wątek zamknięty Ogólnie masakra, drogo, niesmacznie, głośno, wszystko na plastikach ( ot taka...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Właśnie dzisiaj jedliśmy cała rodzina. Ceny zwalają z nóg. Sporo miejsc...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Właśnie usunęli recenzje z FB, symptomatyczne wątek zamknięty No to tak: jadłem już w kilku lokalach i zwykle przelicznik ilość...
~Lelum Polelum
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Miejsce z dużym, nie do końca wykorzystanym potencjałem wątek zamknięty Na Stacji Food Hall znajdziemy spory wybór dań, "dla każdego coś dobrego"....
~Nikoś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2019

Cena/jakość niestety źle wychodzi wątek zamknięty Ofera całkiem duża, pomysł fajny jednak ceny w stosunku do jakości wychodzą...
~Bywalec
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Sposób na wykorzystanie wolnej przestrzeni wątek zamknięty Tylko jako ewentualna ciekawostka ,ale nie polecam miejsca. Dlaczego? Za...
~Mario
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry