Stajnia nad jeziorem

Jazda konna

Gdańsk, Sambora I 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dh - opinia wątek zamknięty Stajnia urokliwie położona. Atutem też jest świetna pani instruktor:)
~Dh
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

pensjonat dla koni!! wątek zamknięty Zupełnie nie polecam nikomu owej stajni, stałam z koniem tam prawie dwa lata...
~karolinka90
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Hotel dla koni - polecam. wątek zamknięty Widzę, że dawno nikt nie dodawał opinii, więc ja to zrobię. Ok. pół roku temu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Rewelacyjna stajnia, pomimo paru minusów... wątek zamknięty Uczę się tam w sumie ok. 5 lat. Zacznę może od obsługi. Rzeczywiście...
~~ Wera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Stajnia nad jeziorem - kpina!! wątek zamknięty DNO !!! Własciciel nie ma pojęcia o hodowli koni, stajnią zarządza jego syn...
~Zezula
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2012

;) wątek zamknięty Polecam p. Halinkę. Zresztą o profesjonalizmie instruktorki przemawia to, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

bardzo polecam, świetny instruktor wątek zamknięty polecam Wszystkim! moja córka uczy się już trzeci rok,a ja zachęcona jej...
~magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

A ja polecam :) wątek zamknięty Ponieważ zaczęłam uczyć się jeździć jako osoba już dorosła liczyły się dla...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Super stajnia! wątek zamknięty Zupełnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Tak to prawda że właścicielka nie...
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry