Widok

Stare wątki

Są wakacje, część z naszych stałych forumowych pisarzy ma urlop....hmm...podejrzane że taka duża część w tym samym okresie:P...
wątki ostatnio jakieś smutniejsze, lub co gorsza agresywniejsze....więc to będzie wątek na poprawę humoru, i mam nadzeję że nie wywoła jakiejś gorumowej wojny....właściwie nie wiem czy to jest dobry pomysł dawać ten wątek teraz, jak nie ma tychco by się znali w temacie...ale cóż...może troszkę więcej popiszą ci co się ukrywają, może an się rozpisze, linka, lub inni którzy czytają a piszą sporadycznie...może nawet taka osoba jak minnie się tu pojawi....więc sprawa jest taka aby przypomnieć niektóre wątki, albo poszczegolne wypowiedzi, takie śmieszne/gługie/dziwne/interesujące itp...pewnie wątek się nie sprzeda bo nikt tych sytuacji nie będzie pamiętał, ale jednak spróbuje...

Wątek: Rodzina, ach, rodzina...
Autor: Minka
Treść:
"Ludzie, ratunku, co się dzieje!!! (...) Ostatnio moją rodzinką wstrząsają same kłótnie i niesnaski (...) Czy znacie jakiś sposób, żeby ich przywołać do porządku? Mam tego dość"
I odpowiedz na apel:
Autor: Qna!
Odp: "Kup kałacha i ratatatata!!!
W imię zasad, sk...synu! "

Moj komentarz:
A wy narzekacie na webista i innych:P


Wątek: dla tych co lubią czekoladę
Autor: gdanszczanka
Treść:
"CZEKOLADA TO WARZYWO..... I JEST ZDROWA

Czekoladę produkuje się z ziaren kakaowca, ziarno jest zdrowe.
Cukier robi się z trzciny cukrowej albo buraka cukrowego (oboje należą do kategorii warzywa i dlatego czekolada jest warzywem).
Jeśli pójdziem krok dalej, przekonamy się, że: cukierki czekoladowe zawierają mleko. Mleko jest zdrowe. Dlatego i cukierki czekoladowe są zdrowe. Maczane w czekoladzie rodzynki, wiśnie, cząstki
pomarańczy należą do owoców. Zdrowo jest jeść owoce, dlatego jedzcie ich ile wlezie. "

Odp:
Autor: tez gdańszczanka
Treść: "a ja wolę dietę owocową: wiśnie w czekoladzie, śliwki w czekoladzie, banany w czekoladzie itp,itd "

Mój komentarz:
Wtedy to były czasy, a teraz to już tylko dieta w McDonald i kreatynka;)


Wątek: MOJA KSYWA
Autor: Jezus
Treść: "Czesc jestem Jezus.
Tak n aprawde to mam n aimie tomek i jestem pedalem . nie wiem dlaczego tak jest . pomozcie. "

Mój komentarz: Widzicie jakim wielkim odkryciem był olewator;)


Wątek: Tanie agencje towarzyskie.
Autor: Zigi (pierwszy wpis na forum)
Treść: " Poszukuje namiarow na tanie agencje towarzyskie w Trojmiescie. Piszac "tanie" mam na mysli full wypas za nie wiecej niz 100 zl. Jesli znacie jakies niedrogie cichodajki - dajcie znac. Jesli znacie inne, niedrogie i przytulne burdeliki - dajcie znac.
Serdeczne dzieki za pomoc. "


Wątek: KOCHAJĄCY MYŚLEĆ,CIEKAWI ŚWIATA, Ludzie o Filozoficznym Duchu - ODEZWIJCIE SIĘ
Autor: Free Mind
Treści nie podam, warto przeczytać cały wątek i kilka pobocznych, jak ktoś pamięta te czasy, to wie o co mi chodzi....


Pozdrawiam....

...i może wam coś pozostało, po dawnych wątkach;)
...zapewne nikt tu nawet nie odpisze, hehe, ale cóż....
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez gdanszczanka to taki nick:D
...ale mi sie teraz poprzypominalo tych wątków....ale nie chce mi się ich szukać....
...np moje rozważania na temat śmierci, oferta matrymonialna....wątek o nickach prowadzony z manorem i linka...a komu ja powiedziałem, że jest pusty jak słoik po ogórkach:P...a te osoby...hehe...historia przytulanki...wątek z Bulim...watki o poprawności ortograficznej...lub odmiennych zainteresowaniach sexualnych...hehe...no nic ide zapłacić za neta bo mnie od was odłączą....ciekawe czy dziewczyna webista to rzeczywiście forumowiczka, czy to postać fikcyjna...jeśli istnieje, to mogłaby się przyznać;)...mam pewne podejrzenia:))
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodaj jeszcze wszystkie Twoje watki pisane pozna noca lub nad ranem a dotyczace,egzaminow,przyszlosci no i checi skonczenia tej katorgi jak najszybciej.
Byly ciekawe tematy do ktorych bylo dziesiatki wpisow.
Ale byly jak wiesz tematy ktore nigdy sie nie rozwinely a zostaly podlaczone do olewatora.
I to tez sie liczy ze potrafimy sie obronic przed chamstwem


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i oczywiście watek ze zdrajcem i zboczencem ktory ma ponad 900 wpisów a który był kontynuacją dwóch innych wątków też z ponad 100 wpisami :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to nikt nie odpisał
Nasz kochany Anty odpisał:)))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stare watki to kopalnia :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

do góry