Widok

Studia podyplomowe - oligofrenopedagogika gdzie?

Witam.
Chciałabym wybrać się na studia podyplomowe. Czytałam kilka opinii na portalu, ale cały czas odnoszę wrażenie, że nie wszystkie są wiarygodne. Czy ktoś z Was kończył studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki i może coś doradzić lub odradzić? Dotąd najbardziej podoba mi się Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak studiowałaś oligo na tej uczelni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zastanawiam się nad studiami. Porówywałam sobie rozne uczelnie, póki co najlepiej dla mnie wypadają studia na WKSZ., opinie są w porządku, na fb mają grupe studentów, są zdjęcia dyplomów i ludzie pisza ze w porzadku. oczywiscie jak ktoś ma inne typy to też chętnie bym sie dowiedziała...bo to jednak wazna decyzja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry