Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
krzysiek milczarek - opinia wątek zamknięty Szybka dostawa, dobre ceny i przepyszne jedzenie
~krzysiek milczarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

krzysiek milczarek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce, przesympatyczna obsługa, zawsze zaskakująco...
~krzysiek milczarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie! Cudownie świeże składniki i super szybka dostawa. Kocham...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Pysznie ale drogo wątek zamknięty Smaczne jedzenie, wszystkie dania, które próbowałam mi smakowały, świeże...
~Margareta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Ceny za wysokie wątek zamknięty Jedzenie pyszne, ale po remoncie ceny są zbyt wysokie. Przykładowo...
~Cyryl
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Nie wrócę wątek zamknięty Ceny restauracyjne,ciasno,niekomfortowo,nadal czuć farbą po remoncie,porcje...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Kiepsko wątek zamknięty Jedzenie niedoprawione i mdłe. Ceny niedopasowane do produktu. 30zł za...
~włodek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Jeśli wrócę to tylko, gdy ktoś mnie tam wyciągnie... wątek zamknięty Byłam stałym klientem przed remontem. Zdarzyła się wpadka typu -...
~Była stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

... wątek zamknięty Z przykrością muszę napisać, że jestem nieco rozczarowana wczorajszą kolacją....
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

nie najgorzej ale obsługa średnia wątek zamknięty Byłam ostatnio z chłopakiem. Pikantność burrito i fajity "znajdowała się na...
~gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Jedzenie dobre, stosunek jakość/cena już gorzej wątek zamknięty Jedzenie dobre nawet bardzo dobre, niestety żeby porządnie zjeść w Sauvamente...
~Cojones
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Przeciętnie. wątek zamknięty Odwiedziliśmy to miejsce Ale nie wiem czy tam wrocimy. Zamówiłem burito z...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Zbyt drogo po remoncie wątek zamknięty Bardzo długo czekałem aż skończą remont, ponieważ była to jedna z moich...
~Jon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Nic ponad przeciętność. wątek zamknięty Zastanawiające jest, że po każdej krytycznej uwadze na stronie pojawiają się...
~Rotor
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Fantastyczne jedzenie! wątek zamknięty Dania były przepyszne, ciekawie skomponowane, polecam w szczególności...
~Ally
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Genialne, wysmakowane miejsce. wątek zamknięty Jak w tytule. Polecam wszystkim. To jedzenie uzależnia.
~Wasyl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Mniam mniam wątek zamknięty Bardzo ciekawe menu, fajny wystrój. Na jedzenie nie czekaliśmy zbyt długo....
~Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Bez smaku wątek zamknięty Burrito - źle wysmażona gumowa wołowina, poza ryżem dodatków nie stwierdzono,...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Polecam w 100 % wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, lokal ma bardzo fajny klimat, świetna obsługa, jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Jak zawsze kosmos w gębie... wątek zamknięty Jedzenie niesamowite, dziwne pyszne smaki, super przyprawy. Mega bomba to...
~Dan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry