Widok

Suchość pochwy - co pomaga?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was zmagała się z tą uciążliwą dolegliwością? Jakie środki Wam pomagały? Żele niestety nie przynoszą oczekiwanych efektów..:( Biorę na stałe leki typu Ompeprazol itp. na chorobę wrzodową żołądka i zastanawiam się, czy one się nie przyczyniają do tej dolegliwości:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co się orientuje, żele nie mają leczyć, tylko są substytutem...

dwa, z mojego skromnego doświadczenia wynika, że pomaga zmiana stylu życia, albo partnera na kogoś ogarniętego w te klocki ;) może potrzebujesz więcej czasu...

trzy, śmiem twierdzić, że lepsze miejsce na ten temat jest tu: http://forum.trojmiasto.pl/Kobieta-c1,45.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przejrzałam na chybił trafił skutki uboczne leków, które w składzie chemicznym mają Omeprazol i piszą jedynie o suchości... jamy ustnej ;)
Na Twoim miejscu poszłabym po prostu do lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> piszą jedynie o suchości... jamy ustnej ;)

To też kłopotliwe.
Na szczęście są żele o smaku owocowym :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A olej z wiesiołka może? Wpływa na jakość śluzu, więc może na jego ilość. A doraźnie jakieś żele nawilżające na bazie wody ja K-Y.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już tyle rzeczy stosowałam że musze się z wami moim doświadczeniem podzielić bo wiem jak to jest i jak przeszkadza ... To co pomaga to kwas hialuronowy - tak! nic innego . Ja uzywałam globulek dopochwowych MUCOVAGIN http://mucovagin.pl/mucovagin-globulki w tym właśnie kwasem, nawilżyły , zregenerowały, praktycznie od razu następnego dnia po zastosowaniu już poczułam ulgę. Poprawa jakosci życia seksualnego , zadowolenie bo nic nie boli i nie piecze. CZytałam na ulotce że mogą to nawet stosowac kobiety tuż po porodzie bo przyspiesza wygojenie . Dla mnie najlepszy środek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Globulek nie lubię (dotyczy wszystkich) ale żel tej marki znam i używam. Dla mnie ważny jest sklad więc ten jest idealny bo zawiera tylko kwas hial.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy któraś z was korzystała z takich preparatów, jak opisane w tym miejscu https://salubron.com/pl/regevagia ? Zastanawiam się czy nie kupić, bo próbowałam już chyba wszystkiego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stosuje Vagisan i bardzo lubię. Czuję ogromną różnicę, faktycznie nawilża i koi. Można kupić bez recepty więc to również plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy Vagisan można stosować kiedy bierze się antykoncepcję hormonalną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marzenka pyta samą siebie? Fenomen hehe. Zaraz sama sobie odpowie jako Bibi, że oczywiście Marzenko, że możesz stosować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Można śmiało stosować przy antykoncepcji. Na początku mojej przygody z tabletami miałam w taką suchością duży problem i tego Vagisan używałam w postaci globulek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdy robi się za sucho polecam dwa zele:

libi gel - zwieksza ukrwienie dolnych okolic tak więc Wasze odczucia są o wiele wiele lepsze

no i be lover - ten jest tak wydajny i daje tak duży poslizg,że nadaje się dobrze do sexu analnego ( nie boli)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio zamówiliśmy sobie włąsnie libi gel i porównując sobie go do innych środków, które są w sklepach to jest o wiele lepszy. Wcześniej kupowaliśmy głównie to co było dostępne w sklepach, aptekach.Jakieś smakowe durexy czy unimile. Jednak niedawno postanowilismy skusić się na libi gel bo trochę o nim czytaliśmy i sobie zamówilismy i jest super. Dawno już nie miałam takiego orgazmu jak wcześniej przed tym jak zastosowałam. No i nie lepi się i dla mnie jest to również plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to pewnie dlatego, że Vagisan nie zawiera hormonów więc jest bezpieczny przy antykoncepcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy w przypadku ciąży i karmienia piersią można stosować Vagisan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze warto dopytać lekarza prowadzącego o to, ale wydaje mi się, że tak, możesz stosować Vagisan bez obaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez problemu mogłam stosować Vagisan zarówno w ciąży jak i podczas karmienia synka. Nie ma z tym problemu i mój lekarz pozwolił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowałaś Vagisan w kremie czy w globulkach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można stosować globulki i krem przy jednej kuracji. Ja stosowałam jedno rano a drugie wieczorem. Bardzo fajne efekty. Potem już Vagisan można stosować jako przypomnienie tylko dla zachowania efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeden wpis zrobiłaś na kompie, a drugi na telefonie i myślisz, że nie widać, że to jedna i ta sama osoba pisała? Miesiąc temu też pisałaś. Obojętnie jak się podpiszesz, i tak widać, że to ty. Aż tyle płacą za chamskie wciskanie reklamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

do góry