Widok

Suchość w pochwie

Hejka kochane, jestem przed okresem i zauważyłam, ze pochwa juz nie jest tak bardzo wilgotna jak w połowie np cyklu. Jak sobie z tym radzicie? Czy to cos niepokojącego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to nic niepokojącego. Wiele kobiet tak ma( szczególnie jeśli biorą tabletki antykoncepcyjne).Polecam środek nawilżający w postaci żelu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również mam tego typu problem. Tak jak piszesz przez tabletki. Normlanie nie miewałam problemów z nawilżenie, jednak od czasu jak biorę tabletki to mam. Jakie zele konkretnie polecisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ich wiele. Polecam głónie te na bazie wody. Nie uczulają, poza tym można stosować je również z prezerwatywami. Najlepsze są:
be lover - żel dostępny jedynie przez internet, ale daje bardzo dobre nawilżenie
libi gel - żel z niespodzianką. Bo oprócz nawilżenia zwieksza odczucia intymne. Środki zawarte w tym zelu zwiększają ukrwienie pochwy i sprawiają,ze kobieta ma o wiele lepsze odczucia
ewentualnie klasyczny niebieski unimil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ten libi gel mozna traktować jak durex intense? Bo durex intenese mi sie podobał ale jest taki mały i taki drogi, że szczerze powiedziawszy nie wiem czy ponownie go sobie kupię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasada działania jest podobna ponieważ oba środki mają polepszyć odczucia intymne. Jednak nie mogę tutaj napisać,że jest to to samo. Bo nie jest. Durex intense daje naprzemienne uczucie zimna i gorąca. Libi gel z kolei zwiększa ukrwienie narządu intymnego tak wiec każdy dotyk odczuwa się 5 razy mocniej. Jak dla mnie wygrywa libi gel. Bo nie dośc, że jest przyjemniej to jeszcze jest większy i wychodzi o wiele taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

do góry