Widok

Sukienka na wesele

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może Wam coś wpadnie do głowy:
chce sukienkę klasyczną, może być w jakimś kolorze oryginalnym, zakrywającą brzuszek( bo zostały fałdy jeszcze:::(..) , ale nie w stylu tuniki!
O zgrozo!

Bo wyglądam nadal jakbym była w ciąży!

Coś z bolerkiem może, albo z rękawkami,coś fajnego, ja totalny kocioł w głowie.Zero czasu na nic, a może ktoś po prostu rzuci pomysłem.

Będę wdzięczna!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hallloooo
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni na swietojańskiej obok kościólka mają dwa sklepiki z pieknymi amerykańskimi kieckami, niekóre malowane, naprawde piekne i Tobie spodobają się, bo są eleganckie i z powiewem młodości,a nie jak dla starszych babeczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uhu, Cytryn, chyba si,ę wybiore:)
A nie wiesz jak sie nazywa tenże shop?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stojąc przed kościołem , z prawej strony przy uliczce, która biegnie do teatru muzycznego obok salonu z garniturami bossa - możesz od razu mężulka obkupić :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mężulek niech lepiej osobno jedzie:)bo mi się będzie w strojenie wlepiał i pokazywał co minuta na zegarek!
A sio!

A nie mozesz opisac je tak moze troszkę?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, niektóre są si:)

Ale obawiam się, że kokarda na moim arbuzie może się zamienić w balon z powietrzem;)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie na brzuchu się dziać nie powinno żeby nie przyciągać tam wzroku.
Cytrynka a o którym sklepie mówisz? Tym gdzie mamusia z córką i z kotem siedzą? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbyt duży brzuch
Jeśli uważasz, że Twój brzuszek za bardzo odstaje od normy ale nogi są szczupłe to krótkie bombki w stylu empire są idealne. Odcięty karczek zwraca uwagę ku biustowi a niezbyt długa sukienka pokazuje nogi. Brzuszek jest wówczas cudownie zakryty. Panie z dużym brzuszkiem mogą również założyć suknie z obniżoną talią lub pionowymi elementami zdobniczymi na przodzie typu szczypanki lub marszczenia. Założony do sukni wieczorowej krótki żakiecik mocno dopasowany do talii również zamaskuje niedoskonałości. Panie z dużym brzuchem powinny zapomnieć o spódnicy w kształcie ołówka, która jeszcze bardziej by go uwypukliła.

Ej a może nie ma co się bać tych odcinanych pod biustem - zaraz po porodzie miałam imprezę, wtedy brzuch sterczał i tylko taka "uratowała mi życie" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania, ja w zeszłe wakacje kupowałam kieckę na świętojańskiej i dałam za nią ponad 400zł:-( Tydzień później byłam na Gildii w Gdańsku i o mało nie padłam na zawał, bo tam jest taki wybór kiecek, że głowa boli i na dokładkę są dużo tańsze. Już teraz wiem, że jak będę potrzebowała sukienki to najpierw uderzę na Gildię.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jest świwrtny sklep z sukienkami we wrzeszczu na dmowskiego po schodkach , nazwya się zebra albo I love
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
być może że i jakiś kot tam jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, mnie podoba się bardzo I-sza i ostatnia kieca, ale moja talia jest .... więc odpadają, ale też bym sobie w sumie jakąs kieckę zapodała, bo niedługo też mamy bal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 3 weselicha!!!!!!
Muszę przynajmniej ze dwie kiecki mieć, bo na dwóch z trzech wesel ta sama obstawa:)

hehe

Te moje nogi jeszcze jakoś ujdą w tłoku, najlepiej w jakis worek się ubiorę...

Na Gildii raz kupiłam kieckę, ale chyba xle mi mama moja doradziła, bo się jej spieszyło:) i wyglądałam na imprezie jak Fiona!!!!!

A na tej Gildii sa tez buty?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam gdzie mama córka i kot- to ten sklep nazywa się CENTRUM
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale zaraz obok jest drugi sklep w tym samym stylu
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam jest wszystko od bielizny po płaszcze.
W zeszłym roku jechałam tam kupić buty, torebkę, bolerko, krawat i jeszcze troszkę pierdół i wszystko miałam kupione w ciągu godziny. Naprawdę polecam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna, a taka?
http://www.intymna.pl/p493,1371,0,12,34,,melody-sukienka-s11
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mami -PIĘKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale moje cycki w rozmiarze D raczej sie tam nie odnajdą;(
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śliczna, ale te marszczenia pogrubiają :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna, tam jest podana rozmiarówka. Zmierz się, a może będzie ok.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups, chyba jednak niebardzo te dane
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie, tam poniżej zdjecia po prawej jest.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka mi pożyczyła kilka miesięcy po urodzeniu Amelii kieckę która na brzuszku była marszczona. Bardzo fajnie tuszowała niedoskonałości i ładnie leżała, jak znajdę fotkę takiej kiecki zaraz wstawię :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta fajna, co Agusia wstawiła :)
http://moda.allegro.pl/flower-charm-przesliczna-r-36-46-tu-42-i1726488519.html
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

a ja kupiłam sobie taką tylko czarną, materiał to nie satyna - ładnie się układa i brzucha nie widać

kupowałam w Taranko - teraz wyprzedaż więc tylko 110 zł
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładna ta sukienka
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja tam brzuch to mam i jego zawsze mozna jakos wytuszowac, najlepiej poprzymierzac bo czasem cos co na wieszaku nam sie nie podoba akurat na naszej figurze sie uklada.
ja mam problem z cycem. wr juz nie karmie a nadal D i to duze chyba musialabym zaliczyc epizod anorektyczki zeby mi cyc wciagnelo po 3 latach przerostu i z nim mam problem bo jak ladnie lezy dol to cyc koszmarnie splaszczony, albo na wierzchu jak z cetsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny- byłam w tej Gildii- zeszłam cała, te dwa takie tunele;)
NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nic mi się nie spodobało, jestem wściekła od wczoraj!Wszystko takie kolorowe=-jarmarki, jakies żaboty, nic klasycznego, wizytowego!

Czy w GB coś znajdę, czy lepiej sobie darować kolejny maraton???

Ja się chyba załamię!Zaatakuję lokalny lumpeks chyba, bo tam zawsze jakieś unikaty.

zesz w mordę, żebym nic nie wybrała noooo, mąż też nic nie wybrał, te gajery- dżisas!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba największy wybór w Outlecie na szadółkach. W GB nic nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam mnie nie bylo jeszcze!
uderze tam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Szadółkach owszem można poszperać w garniturach i dresach, po za tym wybór raczej mierny
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania, uderz do Simple. na Szadółkach też jest.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale zeby rozmiar L. to L a nie na jedno moje udo:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dzis na szadółkach własnie po kiecke na wesele
co prawda nie kupiłm ale jestem zakochana w jednej :)

sa tam dwa fajne sklepy quescquele (kurde nie wiem jak sie pisze) i drugi chyba esse albo asse na wieszakach chyba milion kiecek

poza tym simple i taranko
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po garniak to na Szadółki, a po sukienkę to ja bym poszła do jakiegoś Orsaya. Jest też w Auchanie, czyli blisko FH. Ja prawie zawsze tam coś wybiorę. Tam mają i jakieś w kwiatki i takie bardziej jednokolorowe, wizytowe, koktajlowe, na spacer i wesele. I ceny też przystępne. Tylko teraz końcówki kolekcji i mogą być już poprzebierane. Ale jak np coś Ci się spodoba i nie ma Twojego rozmiaru, to panie mogą sprawdzić, w którym sklepie jeszcze jest. I ostatnio na weselu koleżanka w ciąży (jakoś 4 miesiąc) byłą w takiej bombce właśnie z Orsaya (chyba sprzed 2 lat) i dopóki się nie pochwaliła, to ja nie widziałam brzuszka :P Niektórzy się w ogóle nie połapali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W GB polecam Wallis- w tym roku jeszcze nie byłam, ale w zeszłym w trakcie wyprzedaży ustrzeliłam 3 sukienki- każda poniżej 100 zł, bardzo porządnie odszyte i służą mi dzielnie już 2 sezon. Z rozmiarówką, również większą też nie ma problemu ( jak w moim przypadku), L to L a nie trochę większe 38.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może w centrum Chrobry coś dostaniesz? Dawno tam nie byłam, ale kiedyś mieli dużo sukienek. I jeszcze w Manhattanie koło C&A jest sklepik z sukienkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni w tym sklepiku na przeciwko kościoła o którym mowa sukienki maja cudowne, ale ceny też, najtańsza 1000zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1000zl to nie bede szalała;/

Ale cos fajnego, za rozsądna cenę bym chwyciła!.
Kurcze, Wallis może mieć coś ciekawego.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś takiego, sądząc po opisie Twojej sylwetki myślę że powinnaś wyglądać korzystnie :)



Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jakiś miesiąc temu szukałam sukienki na wesele. Na Gildii - tragedia(nic nie było), na Szadółkach - to samo. Kupiłam w GB w Pretty Girl (niewiem,czy dobrze napisałam). Były różne fasony i ceny ok. Ja zapłaciłam 139zł.
Aha, na swoje poprawiny kupiłam w Gdyni na Hali - na dole.

Nie mam lepszego zdjęcia, ale sukienka była taka. Bardzo wygodna.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://mylady.pl/suknie-i-sukienki/236-rena-collection-sukienka-apulia-bialo-czarny.html ja kupiłam sobie taka sukienke :) ładnie kryje brzuszek, a czarny wyszczupla :) ( o ile nosisz rozmiary od 40, bo 42 to jak 40 itp) przymierzyc można na stogach po umówieniu sie z Panem.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja ostatnio kupiłam ekstra sukienkę w House, wygląda przepięknie, do tego okazała się naprawdę bardzo wygodna. Na dodatek otrzymałam również cashback -8,2% na zakupy przez Picodi także oferta jest ekstra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że mam ciekawe propozycje dla Pań powyżej 50 roku życia: https://shilla.pl/blog/eleganckie-sukienki-dla-50-latki-jak-podkreslic-dojrzala-urode-w-kazdej-sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry