Widok
robię wg tego przepisu i dodaję jeszcze sparzone rodzynki :] http://dorodnepomidory.bloog.pl/id,332526630,title,Surowka-z-selera-z-jablkiem-i-orzechami-wloskimi,index.html?ticaid=610487