Swojski Smak

Restauracje Catering

Gdańsk, Jana Heweliusza 25/27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Problemy gastryczne wątek zamknięty Poszlismy do restauracji z checia przedstawienia typowo polskich dan...
~ruta82
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2009

Bardzo miła atmosfera wątek zamknięty jesteśmy jako szkoła po raz 9-ty w tym lokalu... i nigdy się nie...
~Jolanta Bławat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

ulubiona restauracja dzieciaków wątek zamknięty Mam pięcioosobową rodzinę(troje dzieci:) - sami wiecie, w tej sytuacji...
~magdalena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

Nigdy wiecej !!!!!! wątek zamknięty Calkowicie zgadzam sie z opiniami pani Niny i pana Michala. Wlasciciele pod...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 marca 2009

przychylam sie do opinii Michała wątek zamknięty W kwestii cen i wiekości posiłków zdecydowania się zgadzam z opinią. Od...
~Nina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Konrad - opinia wątek zamknięty Dziś ze znajomymi 6 osób poszliśmy na przepyszny obiad. Mimo natłoku ludzi...
~Konrad
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Hmmm..... wątek zamknięty bardzo lubię tam przyjeżdżać, praktycznie każdy weekend w piątek wieczorem...
~Adam z Gdańska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

Michał - opinia wątek zamknięty Jadam (łem) tu od lat 4. Początki były fantastyczne. Miła obsługa, pyszne po...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 listopada 2008

uwielbiam tę restaurację! wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem restauracji i prawdę mówiąc nie rozumiem klientów,...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

Polceamy wątek zamknięty To była nasza pierwsza wizyta w owej restauracji. Jedznie było bardzo...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Nigdy więcej!!!!! wątek zamknięty Zamówiony żurek odgrzewany w mikrofali,zamiast gorący to warstwa ciepła i...
~Degustator
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2008

Poprawa wątek zamknięty Była to moja druga wizyta w tej restauracji. Po pierwszej nie miałem zamiaru...
~Puder
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 września 2008

porażka wątek zamknięty Szczerze odradzam! wystrój i obsługa do zaakceptowania ale jedzenie, OKROPNE!...
~yoli
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2008

rozczarowana.... wątek zamknięty byłam z rodzinką na obiedzie, niestety wyszłam rozczarowana, spodziewałam się...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

Żurek? wątek zamknięty Zamówiłem dzisiaj żurek. Dużo kiełbasy, jajko, ziemniaki na dodatkowym...
~Maciek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

stały bywalec wątek zamknięty jako, że chodzę tam od samego początku i mam już pewien dystans-napiszę o...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

Super wątek zamknięty Bywam w Swojskim smaku .Jedzenie dobre -pyszne dania z pieca.Obsługa super...
~iwcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Warto znaleźć inną restaurację wątek zamknięty Przychodziłam tam z rodziną na niedzielne obiadki, niestety jednak od...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 grudnia 2007

Mozna polecać wątek zamknięty Przyznaję rację Tym, którzy twierdzą, ze porcje się zmiejszyłt - to prawda!,...
~Dorka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

wspaniale miejsce nawet na jedzenie codziennie wątek zamknięty Jemy tam od kilku miesiecy, min 1/tydzien. Przystepne ceny, ogromne porcje...
~Jarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

107

wątków

do góry