W związku z tym, że stok czynny jest do 2 rano, planujemy wypad na nartki na Wieżycy.
Jeśli chcesz się dołączyć zapraszamy
Obecnie grupka w wieku 27-37 lat.
Cześć. Też chodzi mi po głowie Sylwester w Wieżycy, ale nikt nie chce podchwycić tego pomysłu i nie za bardzo mam z kim się wybrać... Czy jesteście ekipą w całosci znającą się, czy to mieszanka znajomych i nieznajomych? Jak planujecie czasowo wyruszać tam i jak się transportujecie? pozdrawiam AM