W związku z tym, że stok czynny jest do 2 rano, planujemy wypad na nartki na Wieżycy.
Jeśli chcesz się dołączyć zapraszamy
Obecnie grupka w wieku 27-37 lat.
00
~nox1000@o2.pl
62.61.52.*
(15 lat temu) 30 grudnia 2010 o 19:52
Wysłałem info na meila.
Pozdrawiam
Ps. Czy wszyscy faceci wyginęli? Wasza strata :). Bawić się w takim towarzystwie to sama przyjemność :)
Cześć. Też chodzi mi po głowie Sylwester w Wieżycy, ale nikt nie chce podchwycić tego pomysłu i nie za bardzo mam z kim się wybrać... Czy jesteście ekipą w całosci znającą się, czy to mieszanka znajomych i nieznajomych? Jak planujecie czasowo wyruszać tam i jak się transportujecie? pozdrawiam AM