napoje zimne i gorace bez ograniczeń, szampan, kuchnia do dyspozycji, dobra zabawa przy dobrej muzyce, klub osiedlowy Macius, asturias@o2.pl tel.506640406
Sorry, że nie odpowiadałem, inny wątek mi zablokowali, myślałem, że tutaj tez. Prawie domówka, bo kameralna, Klub Maciuś ul.Opolska na Przymorzu. Szczególy pod telefonem 506640406
00
~ja
31.174.42.*
(12 lat temu) 29 grudnia 2013 o 13:54
Halo, czy to bedzie domowka_
00
~Studentka
83.25.221.*
(12 lat temu) 28 grudnia 2013 o 18:44
W jakim wieku ludzie ? Ile osób ?
00
~ja
164.127.171.*
(12 lat temu) 26 grudnia 2013 o 21:38
są jacyś chętni?
00
~niezorientowana
213.192.67.*
(12 lat temu) 26 grudnia 2013 o 19:31
a od kiedy skwer kościuszki jest na Przymorzu?
studencin co ty studiujesz ?małoliteractwo?
05
~studencin
89.69.230.*
(12 lat temu) 26 grudnia 2013 o 00:46
ja nie mam się gdzie podziać więc idę na skwer kościuszki