Widok

Syrop na kaszel - jaki polecacie?

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
jaki polecacie dobry syrop na kaszel( mokry, taki od kataru) dla dzieci? poza prawoslazowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hedelix, Actifed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
pecto dril - podaje się go max do 17tej

flegamina -też max do 17tej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
pecto drill, z tego co widzę jest obecnie na receptę niestety

BTW zapomnialam dodac w poscie startowym, ze chodzi o raczej male dziecko niespełna 4 letnie, a wiele syropów jest od 6-7 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To flegamine można kupić bez recepty. Mój 4latek właśnie ma Mokry kaszel i podaje mu pectodrill ale niestety nie pamiętam czy jest na receptę bo zostało mi z poprzedniej choroby...Twój dziecko ma jakieś inne obiawy poza kaszle? Mój jeszcze gorączkuje wiec jutro mykam do lekarza. Przez weekend dawalam mu pectodrill lipomal uniben i na gorączkę nurofen. Ahhhhh te choroby....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
moje ostatnie odkrycie http://www.doz.pl/apteka/p67676-SOLbaby_Tussi_drogi_oddechowe_syrop_100_ml
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Actifed zdecydowanie najlepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
jeśli chodzi o kaszel suchy to mojej córce ostatnio pomogl drosetux
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hederasal- nasza pani pediatra sama ma dwójkę maluchów i uwazam ja za osobę sensowną- poleca to co sama przetestowała.
Ten syrop jest bardzo wydajny w dawkowaniu i cena do przyjęcia.Ja mam go od roku w domu i podaje zawsze jak katar kończy sie pokasływaniem. synek w maju skonczy 3latka
doktor nawet powiedziała ,że moge dawać młodszej córeczce,jak skończyła 8 miesięcy oczywiście w odpowiedniej dawce- wyliczyła mi to.
Synek jak zaczaął chodzic do przedszkola to ciagle przywlekał do domu te katary .
Jest pyszny , polecam i skuteczny chyba ze ktos ma uczulenie na składnik, bo to chyba bluszcz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
U nas też Drosetux. Mamy go na stałe w apteczce, bo to taki dla całej rodziny. Bezpieczny i dla maluchów i dla dorosłych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też bardzo polecam Hederasal :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam! Dobry wybór droga Pani. Syrop Drosetux to bardzo dobry lek na suchy kaszel zarówno u dorosłych i dzieci. Jako jedyny produkt na rynku skierowany jest do leczenia kaszlu także u dzieci poniżej 3-go roku życia (za rekomendacją lekarza). Dodam również, że Drosetux zawiera aż 10 składników w niskich potencjach i jest pozbawiony alkoholu.

W razie pytań służę swoją pomocą.

Pozdrawiam
Online Ekspert marki Drosetux
Katarzyna Woźniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja przeczytałam ciekawy artykuł o nim i w wiarygodnym miejscu - łapcie http://zdrowie.familie.pl/artykul/Kaszel-u-dzieci-rodzaje-leczenie-i-zagrozenia,8780,1.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To oby nam pomoglo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Herbapect, na dwójce dzieci przetestowałam chyba wszystkie dostępne w aptece. Drosetux jest smaczny, ale w ogóle nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozwolę sobie na polecenie ciekawego artykułu, w którym można zapoznać się z rodzajami kaszlu u dzieci: zdrowie.familie.pl/artykul/Kaszel-u-dzieci-rodzaje-leczenie-i-zagrozenia,8780,1.html

Pozdrawiam
Online Ekspert marki Drosetux
Katarzyna Woźniak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Acti-trin lub Actifed (bo to jest to samo) zdecydowanie najlepszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na moje dziecko najlepiej działa Herbapect teraz jest również w sprzedaży Herbapect Junior
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

do góry